Według portalu ESPN Brazil bliźniacy poprosili zarząd klubu o przesunięcie ich na ławkę rezerwowych. Bracia Teles w środę mieli wylecieć z USA i powrócić do rodzinnej Brazylii. Duet nadal związany jest jednak z Immortals kontraktami i jeśli chciałby kontynuować karierę w innych barwach, nowy pracodawca zobowiązany byłby do wykupienia ich umów. To zresztą nie pierwszy raz, kiedy otwarcie mówi się o odejściu HEN1ego i LUCAS1a z „Nieśmiertelnych”. Plotki o rozbracie z formacją krążyły w esportowym świecie już w sierpniu.

 

Jeśli faktycznie doszłoby do zakończenia współpracy, Immortals straciłoby wywalczony w Krakowie status legendy. Ponadto, w zespole pozostałoby tylko dwóch aktywnie grających strzelców: Lucas ‘steel’ Lopes i Ricardo ‘boltz’ Prass. João ‘Horvy’ Horvath – zatrudniony w razie ewentualnych zmian kadrowych – ciągle walczy bowiem o uzyskanie wizy do Stanów Zjednoczonych Ameryki.

 

Zespół, który jeszcze kilka tygodni temu był w stanie rozprawić się z najlepszymi ekipami na świecie i dotrzeć do finału PGL Majora, rozpada się na oczach esportowego środowiska. Immortals, które pamiętamy z Krakowa, przestaje istnieć.

 

Skład Immortals:

 

Lucas ‘steel’ Lopes

 

Ricardo ‘boltz’ Prass

 

João ‘Horvy’ Horvath – problemy wizowe

 

Rafael ‘zakk’ Fernandes – trener

 

Lincoln ‘fnx’ Lau – rezerwa

 

Lucas ‘LUCAS1’ Teles – rezerwa

 

Henrique ‘HEN1’ Teles – rezerwa