FIFA 18: Batshuayi się doczekał! Został najlepszym piłkarzem w grze

E-sport
FIFA 18: Batshuayi się doczekał! Został najlepszym piłkarzem w grze
fot. PAP

Michy Batshuayi nie był zachwycony, kiedy zobaczył swoje statystyki w FIFA 18. Domagał się wyjaśnień od twórców firmy EA Sports. Deweloperzy w końcu się ugięli i zrobili z Belga najlepszego piłkarza w całej grze!

Batshuayi, grający na co dzień w  Chelsea Londyn, został oceniony na "80". Biorąc pod uwagę, że w ubiegłym sezonie strzelił zaledwie dziewięć goli w klubie, ten wynik wydawał się uczciwy. Tymczasem sam zainteresowany nie krył swojego rozczarowania i zaczepiał EA Sports na Twitterze, domagają się wyjaśnień. Odpowiedziano mu, by strzelał więcej goli...

 

 

23-latek przypomniał sobie o tym po meczu Pucharu Ligi Angielskiej z Nottingham Forest (5:1), w którym skompletował hattricka.

 

 

EA Sports dało za wygraną i stworzyło dla niego specjalną kartę w FIFA Ultimate Team. Tym razem jego umiejętności oceniono na "99".

 

 

Batshuayi nie był do końca zadowolony i uznał, że jest... za dobry. Dla przypomnienia numerem jeden w trybie FIFA Ultimate Team  jest Cristiano Ronaldo. Portugalczyk został oceniony na "94".

 

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie