Ramirez - Hart. Transmisja w Polsacie Sport

Sporty walki

Jeden z najlepszych zawodników wagi superśredniej po pięciu miesiącach wraca do ringu! Gilberto Ramirez (35-0, 24 KO) zmierzy się z Jesse Hartem (22-0, 18 KO) w walce wieczoru gali w Tucson, a stawką będzie pas WBO należący do Meksykanina. Transmisja w Polsacie Sport w nocy z piątku na sobotę o 3.00!

Ramirez sięgnął po mistrzostwo świata w kwietniu ubiegłego roku, kiedy na dystansie dwunastu rund zdominował Arthura Abrahama. Był nawet blisko skończenia Niemca, ale ostatecznie ten wytrwał do ostatniego gongu, tyle że sędziowie wszystkie starcia zapisali na konto Meksykanina. Statystyczny portal boxrec.com klasyfikuje go na pierwszym miejscu wagi superśredniej przed Chrisem Eubankiem Jr., George'em Grovesem czy Callumem Smithem.

 

Ostatni raz "Zurdo" boksował pięć miesięcy temu, gdy nie oddał żadnej rundy Maxowi Bursakowi. Meksykanin to pięściarz bardzo inteligentny w ringu, który dysponuje kapitalnym zasięgiem i potrafi to wykorzystać. Nie bije może tak mocno jak inni w tej dywizji, co nie znaczy, że jego uderzenia nie mają mocy. Harta czeka trudna przeprawa, ale musi poszukać swoich szans. Syn byłego mistrza wagi średniej Eugene'a "Cyclone" Harta musi skupić się na wykorzystaniu czasami zbyt nonszalanckiej obronie przeciwnika. To jednak będzie jego największe wyzwanie w karierze.

 

Wcześniej między linami zobaczymy efektownie walczącego mistrza WBO wagi piórkowej Oscara Valdeza (22-0, 19 KO). Genesis Servania (29-0, 12 KO), ma imponujący rekord, ale w starciu z meksykańskim królem nokautu nie będzie faworytem.

 

Transmisja z gali w Tucson z walkami Ramirez - Hart i Valdez - Servania w Polsacie Sport w nocy z soboty na niedzielę o 3.00!

Skróty walk Ramirez - Abraham i Valdez - Marriaga w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie