Szczęsny wyśmiał zdjęcie byłego kolegi z drużyny

Piłka nożna
Szczęsny wyśmiał zdjęcie byłego kolegi z drużyny
fot.PAP/PA

Pomocnik Arsenalu, a prywatnie bliski przyjaciel Wojciecha Szczęsnego - Jack Wilshere za pośrednictwem Twittera pochwalił się zdjęciem z młodzieńczych lat. Ponadto 25-letni pomocnik dodał komentarz, w którym wywołał Szczęsnego zadając mu pytanie. Polski bramkarz odpowiedział w swoim stylu. Podejrzewamy, że Anglik mógł spodziewać się szydery ze strony naszego rodaka, ale czy aż takiej?

Szczęsny i Wilshere są kolegami od dawna. Poznali się w akademii Arsenalu ponad dekadę temu. Bowiem obecny bramkarz Juventusu Turyn trafił do "Kanonierów" w 2006 roku jako szesnastolatek. Z kolei 34-krotny reprezentanta Anglii zaczął trening w młodzieżowej drużynie londyńczyków już w 2001 roku. Miał wówczas zaledwie dziewięć lat.

Mimo, że obaj zawodnicy od ponad dwóch lat nie grają w jednym zespole, to wciąż utrzymują bliski kontakt. Wilshere'a wzięło ostatnio na "wspominki". Wychowanek Arsenalu opublikował zdjęcie z dzieciństwa podpisując je: "Nie mogę uwierzyć, że Szczęsny pozwolił mi nosić taką fryzurę" - pytał żartobliwie Wilshere. Nie musiał długo czekać na brawurową ripostę Polaka. - "To było wtedy, kiedy jeszcze byłeś dobry w piłkę?" - pytał prowokacyjnie Szczęsny.

Komentarz 29-krotnego reprezentanta Biało-Czerwonych zrobił prawdziwą furorę w angielskich mediach. Brytyjscy dziennikarze szybko przypomnieli się, że kariera uchodzącego za wielki talent Wilshere'a mocno wyhamowała. W dużej mierze przez liczne kontuzje.

 

 

 

 

 

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie