Nauka polskiego, hymn LM i Kołtoń jako Justin Bieber. Najlepsze momenty Cafe Futbol!

Piłka nożna

Niedzielne Cafe Futbol raz jeszcze przyniosło sporą dawkę humoru! Zgromadzeni w studio Mateusz Borek, Roman Kołtoń i Tomasz Hajto, który na program dojechał... prosto z wesela - gościli Romana Koseckiego. Panowie obok poważnych dyskusji o kontuzji Arkadiusza Milika nie stronili od żartów. Przedstawiamy najlepsze fragmenty programu!

Bohaterowie niedzielnego Cafe Futbol raz jeszcze stworzyli doskonałą atmosferę pełną żartów i piłkarskiego humoru. Dowiedzieliśmy się, czy Tomasz Hajto wystąpił w książce Romana Koseckiego, co zamiast grać w piłkę nożną robią dzisiejsi 15-latkowie oraz tajniki języka chorwackiego, którym posługuje się nowy trener Legii Warszawa.
 
Więcej meczów w Lidze Mistrzów rozegrał Tomasz Hajto, czy... Mateusz Borek? "Tomek, nie musisz mi tłumaczyć przepisów gry, bo ty w Lidze Mistrzów masz sześć meczów, a ja ze dwieście! Oczywiście za mikrofonem". Były reprezentant Polski w swoim stylu zripostował prowadzącego:
 
- Ty masz muzyczkę w telefonie, mnie ją grali na murawie!
 
Mateusz Borek pięknym za nadobne odpowiedział w późniejszych fragmentach programu, ucząc swojego "rywala"... języka polskiego. To nie był zresztą koniec żartów prowadzącego, który porównał Romana Kołtonia do... Justina Biebera. Czy słusznie?
 
Całość programu z dystansem do własnej figury zakończył Kosecki, który odpowiedział na pytanie o wagę piłki.
 
Najlepsze fragmenty Cafe Futbol w załączonym materiale wideo!
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze