Wach zajmie miejsce... Kownackiego? Poznał rywala!

Sporty walki

Mariusz Wach (33-2, 17 KO), a nie jak wcześniej zapowiadano Adam Kownacki (16-0, 13 KO), będzie rywalem Jarrella Millera (19-0-1, 17 KO). Do walki dojdzie 11 listopada podczas gali w Nassau Coliseum w Uniondale. Dla obu pięściarzy będzie to debiutancki pojedynek na antenie stacji HBO.

Pierwotnie rywalem Jarrella Millera miał być Adam Kownacki, ale ze względu na bliską znajomość pięściarze zdecydowali się odrzucić propozycję. Pięściarz z Brooklynu otrzymał jednak ofertę walki z Mariuszem Wachem. Do walki dojdzie jednak tydzień później - 11 listopada. Gala odbędzie się w Nassau Coliseum w Uniondale.

Wach powraca do ringu po wyjazdowym zwycięstwie z Erkanem Teperem. Sporo mówiło się o propozycji na konfrontację z Dillianem Whyte'em a, ale ten pomysł podupadł ze względu na kontuzję stopy Brytyjczyka. Aktualnie "Waszka" przebywa w Stanach Zjednoczonych, gdzie sparuje m.in. z mistrzem olimpijskim Tonym Yoką.

Miller natomiast w ostatnim pojedynku okazał się lepszy od byłego pretendenta do pasa WBC - Geralda Washingtona. Do tej pory nie zaznał jeszcze goryczy porażki, a jedyna jego zremisowana walka odbyła się w 2013 roku. Amerykanin ma 29 lat i mierzy 193 cm wzrostu.

 

W załączonym materiale wideo skrót ostatnie walki Mariusza Wacha z Erkanem Teperem.

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze