Khalidov jeszcze nie kończy kariery. "Niedługo walka"

Sporty walki

Mamed Khalidov (34-4-2, 13 KO, 17 SUB) szykuje się do kolejnej walki, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych. W ten sposób zdementował pogłoski, że miałby zakończyć karierę.

O tym, że Khalidov może przejść na sportową emeryturę, poinformował jeden ze współwłaścicieli Federacji KSW Martin Lewandowski. - Poważnie bije się z tą myślą. My staramy się odwieść go od tego zamiaru. (...) Mamed jest teraz w takim okresie, w którym musi to sobie przemyśleć, poukładać prywatne sprawy. Ustaliliśmy, że najlepszym terminem będzie więc koniec września. Nie jest tajemnicą, że chcemy, by dla nas walczył i nie jest tajemnicą, że ACB mocno za nim chodzi, by walczył u nich - powiedział w programie Fighters.

 

Jak się okazało, 37-latek zamierza jeszcze walczyć w MMA. Niewiadomą pozostaje federacja, w barwach której miałby stoczyć pojedynek, termin czy rywal. Szczegóły mają zostać ogłoszone w ciągu najbliższych miesięcy.

 

- U mnie elegancko. Sezon się zaczął, trzeba trenować. Mam nadzieję, że niedługo walka. Za kilka miesięcy ogłosimy - stwierdził Khalidov na krótkim filmiku, który zamieścił w mediach społecznościowych.

 

 

Khalidov ostatnią walkę stoczył w maju na KSW 39: Colosseum. Chociaż pokonał jednogłośnie na punkty Borysa Mańkowskiego (19-6, 3 KO, 7 SUB), to podczas wywiadu został wygwizdany przez publiczność zgromadzoną na trybunach PGE Narodowego.

 

W załączonym materiale skrót ostatniej walki Mameda Khalidova.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze