LM: Werner poprosił o zmianę przez głośny doping kibiców

We wtorek RB Lipsk przegrał w Stambule z Besiktasem 0:2, a jeden z najlepszych piłkarzy niemieckiego zespołu Timo Werner w 32. minucie poprosił o zmianę i został zastąpiony przez Lukasa Klostermanna. Powód? Zbyt głośny doping kibiców na trybunach.

Werner ma zaledwie 21 lat, ale na koncie już ponad 130 meczów w Bundeslidze, a dla reprezentacji Niemiec w ośmiu spotkaniach zdobył sześć bamek. Powinien być więc oswojony z rykiem na trybunach. A jednak. Przyśpiewki, okrzyki i gwizdy kibiców Besiktasu okazały się dla niego przeszkodą nie do pokonania.

Niemiec cierpiał od samego poczatku meczu. Próbował sobie zatykać uszy palcami, wkrótce nawet otrzymał od sztabu stopery. Obie metody jednak zawiodły. W 32. minucie Werner poprosił o zmianę i został zastąpiony przez Lukasa Klostermanna. Sytuacja co najmniej nietypowa.