PlusLiga: Espadon zagra w Arenie Szczecin

Siatkówka
PlusLiga: Espadon zagra w Arenie Szczecin
fot. PAP

Siatkarze Espadonu Szczecin swoje mecze w PlusLidze, w sezonie 2017/2018 będą rozgrywali w hali Arena Szczecin. Pierwsze spotkanie na swoim parkiecie zespół rozegra już 4 października o godzinie 18.00 – przeciwko Cuprum Lubin.

Wszystkie piętnaście meczów w rundzie zasadniczej, a także spotkania fazy play-off oraz w ramach rozgrywek Pucharu Polski, zostaną rozegrane w Arenie, przy ul. Władysława Szafera 3/5/7. Hala mieści 5050 osób i jako jedyna w mieście, a także regionie spełnia wszystkie wymagania rozgrywek stawiane przed klubami przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej.

 

Zawodnicy oraz sztab nie kryją zadowolenia z możliwości grania i trenowania w szczecińskim obiekcie.

 

– Arena Szczecin w ostatnim czasie pokazała, że jest dobrym miejscem dla siatkówki. Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn – Lotto Eurovolley Poland 2017 zgromadziły w hali niesamowitą publiczność. To oznacza, że siatkówka jest tutaj potrzebna i dlatego przy współpracy z Miastem Szczecin chcemy kontynuować dobrą atmosferę wokół naszej dyscypliny. Jesteśmy szczęśliwi, że Miasto Szczecin umożliwia nam grę w Arenie i wierzymy, że ten rozpoczynający się sezon będzie dla nas wszystkich bardzo dobry – powiedział prezes zarządu klubu Espadon Szczecin Paweł Adamczak.

RM, Espadon Szczecin - Biuro Prasowe
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie