Trzy walki jednej nocy za gigantyczną stawkę! Wyjątkowa oferta w MMA

Sporty walki
Trzy walki jednej nocy za gigantyczną stawkę! Wyjątkowa oferta w MMA
fot.Youtube

Wydawało się, że po przekonującym zwycięstwie w programie "Dana White's Tuesday Night Contender Series" John Castaneda (14-2, 6 KO, 4 SUB) otworzył sobie drzwi do organizacji UFC. "Sexi Mexi" postanowił jednak skorzystać z innej, bardzo korzystnej finansowo oferty. Zadanie jednak będzie należało do niezwykle wymagających.

John Castaneda otrzymał propozycję stoczenia trzech walk jednego wieczoru. Jeśli wszystkie zakończyłyby się jego zwycięstwem to na konto Amerykanina wpadnie aż 100 tysięcy dolarów. Szansę na zdobycie gigantycznej kwoty ma również innych siedmiu uczestników wyjątkowego turnieju w kategorii koguciej.

- Cieszymy się, że John Castaneda powraca do organizacji Combate Americas, gdzie osiągnął najwięcej spośród naszych młodych i utalentowanych zawodników - powiedział Campbell McLaren, szef organizacji Combate Americas. Warto przypomnieć, że McLaren w 1993 roku był jednym ze współzałożycieli organizacji... UFC.

Turniej organizacji Combate Americas odbędzie się 11 listopada w meksykańskim mieście Cancun. Udział w nim wezmą zawodnicy z różnych części Ameryki Łacińskiej, Hiszpanii oraz Stanów Zjednoczonych. Ich nazwiskach zostaną ujawnione w najbliższych dniach.

 

"Dana White's Tuesday Night Contender Series" to program, w trakcie którego odbywają się pojedynki zawodników walczących o kontrakt w organizacji UFC. Wszystko odbywa się pod okiem czujnego szefa amerykańskiego giganta Dany White'a. Na początku sierpnia Castaneda pokonał w jednym z odcinków programu pokonał w przekonującym stylu Cheydena Leialohę (6-1, 1 KO, 3 SUB). Kontrakt z UFC jednak nie był jednak wystarczająco satysfakcjonujący...

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze