Gala w Łomiankach: Wyniki ważenia

Sporty walki

Robert Parzęczewski (16-1, 9 KO) i Tomas Adamek (26-14-2, 9 KO) zmieścili się w limicie wagi półciężkiej przed galą w Łomiankach. Będzie to główna walka wieczoru. O wakujące mistrzostwo Europy powalczą z kolei Oleksandra Sidorenko (6-0, 1 KO) oraz Isabelle Pare (6-0, 1 KO). Obie również nie miały problemów ze zbijaniem kilogramów.

"Arab" to młodzieżowy mistrz świata wagi półciężkiej. W sobotę stanie przed trudnym zadaniem, gdyż Czech - mimo rekordu - to bardzo przyzwoity pięściarz. - Nastawienie jest pozytywne, w sobotę wchodzę do ringu tylko po zwycięstwo. Rok rozpoczął się dla mnie bardzo dobrze, bo od wygranej z Gargulą, później zdobyty pas młodzieżowego mistrza świata, a teraz już czas na pierwszą walkę wieczoru - z Tomasem Adamkiem. To doświadczony zawodnik, ale muszę z nim wygrać i iść dalej do przodu - powiedział.

Wcześniej w ringu zobaczymy Saszę Sidorenko, która w swojej siódmej zawodowej walce, stanie przed szansą wywalczenia tytułu mistrzyni Europy. Jej rywalką będzie Isabelle Pare.


Wyniki ważenia:

 

Robert Parzęczewski (78,9 kg) - Tomas Adamek (79 kg)

Oleksandra Sidorenko (60,8 kg) - Isabelle Pare (60,5 kg)
Kamil Młodziński (64,9 kg) - Michał Leśniak (64,8 kg)
Michał Olaś (91,3 kg) - Michał Banbuła (92,2 kg)
Paweł Rumiński (72,8 kg) - Grzegorz Sikorski (71,4 kg)

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie