Kamil Grosicki gościem Cafe Futbol!

Piłka nożna
Kamil Grosicki gościem Cafe Futbol!
fot. Cyfrasport

Już w przyszłym tygodniu czekają nas emocje związane z dwoma ostatnimi kolejkami eliminacji do mistrzostw świata 2018 w Rosji. Nic więc dziwnego, że tematem najbliższego Cafe Futbol będzie czwartkowy mecz z Armenią, a gościem Mateusza Borka skrzydłowy reprezentacji Polski Kamil Grosicki! Zapraszamy w niedzielę o 11.00 do Polsatu Sport, Dogrywka od 12:25 tylko na Polsatsport.pl.

Przed nami ostatnie dwie kolejki eliminacji do mistrzostw świata 2018 w Rosji. Już w czwartek możemy poznać odpowiedź na pytanie "czy reprezentacja Polski wywalczy awans na mundial?", jednak stanie się tak jedynie w przypadku zwycięstwa Polski nad Armenią (godz. 18.00) oraz remisu Czarnogóry z Danią (godz. 20.45). Tematem numer jeden najbliższego Cafe Futbol będzie więc mecz w Erywaniu - drużynę Armenii przeanalizuje Marcin Feddek, a naszym reprezentantom przyjrzy się, jak zawsze z pazurem, Cezary Kowalski.

W kontekście tematyki reprezentacyjnej trudno wyobrazić sobie lepszego gościa niż skrzydłowy reprezentacji Polski Kamil Grosicki, o którym materiał przygotował Szymon Zaworski. Jesteście ciekawi jak będzie wyglądać spotkanie Tomasza Hajty z popularnym TurboGrosikiem? Przekonamy się już w niedzielę!

W komentarzach zapraszamy do zadawania pytań. Podczas programu można zadawać pytania lub włączyć się do dyskusji za pośrednictwem Twittera pod hashtagiem #CafeFutbol.

Prowadzący: Mateusz Borek
Gość: Kamil Grosicki
Ekspert: Roman Kołtoń, Tomasz Hajto

Cafe Futbol w niedzielę o 11.00 w Polsacie Sport. Dogrywka Cafe Futbol od 12.25 tylko na Polsatsport.pl.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze