Martyniuk przesłał śpiewające życzenia dla TurboGrosika! (WIDEO)

Piłka nożna

Lider zespołu Akcent Zenek Martyniuk nie ma wątpliwości, że polscy piłkarze awansują na przyszłoroczne mistrzostwa świata w Rosji. Autor piosenki "Przez twe oczy zielone", która stała się hymnem eliminacji do Euro 2016 szczególną sympatią darzy Kamila Grosickiego. Z tego względu zdecydował się przesłać mu śpiewające życzenia przed dwoma ostatnimi kolejkami eliminacji do mistrzostw świata 2018!

Po meczu dającym piłkarzom Adama Nawałki awans na Euro 2016 w szatni rozpoczęła się wielka feta. To właśnie wtedy oczom tysięcy Polaków ukazało się nagranie, na którym nasi piłkarze śpiewają utwór grupy Akcent "Przez twe oczy zielone". W roli głównego inicjatora doskonale odnalazł się Kamil Grosicki.

Sam autor piosenki przyznał, że o całym zdarzeniu dowiedział się dopiero następnego dnia, kiedy obudziły go telefony od mediów z pytaniem, czy wie co się stało. - Wiem, awansowaliśmy do mistrzostw Europy - odpowiedział nieświadomie piosenkarz. O tym, że jego utwór stał się hitem piłkarskiej reprezentacji dowiedział się z telewizji.

- Ta piosenka ma w sobie magię, ma w sobie moc, fajny, łatwo wpadający w ucho, mądry tekst z tym charakterystycznym zaśpiewem. O to tutaj chodzi. Kamilowi na pewno podobają się również inne piosenki, ale wybrał akurat tę i stała się kojarzona z tym awansem - odpowiedział na pytanie reportera Polsatu Sport Szymona Zaworskiego gwiazdor muzyki disco polo.

Autor hitu nie kryje swojej sympatii do Grosickiego. - Jest postacią szczególną, wybitną, wyróżniającą się w kadrze. Lubię wszystkich piłkarzy, ale Grosik to jest Grosik, TurboGrosik - powiedział z uśmiechem na twarzy Zenek Martyniuk.

Charyzmatyczny wokalista jest pewien, że reprezentacja Polski wykona zadanie. - Będzie awans murowany! - powiedział, po czym przesłał ciepłe pozdrowienia dla Kamila Grosickiego. - Życzę ci powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym. Powodzenia na boiskach w klubie Hull City i w polskiej reperezentacji oraz jak najlepszego wyniku na przyszłych mistrzostwach świata. Wszystkiego najlepszego!

Awans do mistrzostw świata coraz bliżej. Nasuwa się więc jedno pytanie. Jaką piosenkę tym razem wybierze TurboGrosik?

CM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze