Pierwszy dzień z kadrą na "Łączy nas piłka" (WIDEO)

Piłka nożna
Pierwszy dzień z kadrą na "Łączy nas piłka" (WIDEO)
fot. YouTube

W poniedziałek rozpoczęło się zgrupowanie kadry przed decydującymi meczami eliminacji MŚ 2018, a już w nocy dostaliśmy nowe wideo zza kulis. Tym razem bohaterem kanału "Łączy nas piłka" był debiutant Damian Kądzior, ale i tak wisienką na torcie był Grzegorz Krychowiak.

Powołanie dla Damiana Kądziora przez Adama Nawałkę było niemałym zaskoczeniem i to na debiutancie z Górnika Zabrze skupiła się w poniedziałek kamera "Łączy nas piłka". Kądzior wejście na zgrupowanie miał ułatwione, bowiem w aklimatyzacji pomógł fizjoterapeuta kadry... i Górnika Bartłomiej Spałek. Później zawodnik lidera Ekstraklasy trafił już jednak do pokoju, w którym czekał już na niego Rafał Wolski.

W wideo zza kulis zgrupowania zobaczyliśmy również Jacka Jaroszewskiego wypowiadającego się na temat kontuzji Arkadiusza Milika, Karola Linetty'ego, który przetestował już nową grę FIFA 18 czy Kamila Wilczka opowiadającego o ranie ciętej-szarpanej głowy. Nikt nie mógł jednak lepiej spuentować filmu niż wracający do reprezentacji po krótkiej nieobecności Grzegorz Krychowiak. Zobaczcie!

 

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie