Innocent i spółka poza PENTA Sports

E-sport
Innocent i spółka poza PENTA Sports
fot. HLTV.org

Rozeszła się droga PENTA Sports z drużyną Counter-Strike’a: Global Offensive. Paweł ‘innocent’ Mocek i spółka w oficjalnych rozgrywkach występują już pod nowym szyldem.

PENTA Sports z Polakiem na pokładzie rewelacyjnie rozpoczęła przygodę z międzynarodowym składem, pojawiając się nawet na PGL Majorze w Krakowie. Od tego jednak czasu wiele w zespole się zmieniło. Nagle do mousesports odszedł przecież Miikka ‘suNny’ Kemppi, a barwy OpTic Gaming zasilił Kevin ‘HS’ Tarn. Poturbowany skład – liczący tylko trzech graczy – zamilkł, a sam innocent pomagał w rozgrywkach m.in. krajowej formacji PRIDE.

Teraz wyszło na jaw, że zarząd niemieckiej organizacji doszedł z graczami do porozumienia w sprawie rozwiązania ich umów. Co ciekawe, włodarze klubu stwierdzili, że jeśli tylko zawodnicy na nowo skompletują skład, będą mogli do PENTA Sports wrócić. Na razie jednak spółka Mocka może określać się mianem wolnych agentów.

Do rozgrywek WCA 2017 Europe Main Qualifier byli zawodnicy PENTA przystąpili pod szyldem Seed. Wspomagają ich Timo ‘Spiidi’ Richter oraz Denis ‘denis’ Howell. Tajemnicą jest jednak to, czy duet ten zwiąże się z kompanią innocenta na stałe.

Oficjalny skład Seed:

 

Kevin "kRYSTAL" Amend
Jesse "zehN" Linjala
Paweł "innocent" Mocek

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie