PlusLiga: GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W 2. kolejce siatkarskiej PlusLigi zespół GKS-u Katowice po raz pierwszy wystąpi przed własną publicznością w sezonie 2017/2018. Drużyna prowadzona przez Piotra Gruszkę zmierzy się z Łuczniczką Bydgoszcz. Transmisja spotkania od godziny 20:30 w Polsacie Sport!

Zespół GKS-u Katowice doskonale rozpoczął nowy sezon PlusLigi. Podopieczni Piotra Gruszki na wyjeździe pokonali 3:1 drużynę Cerradu Czarnych Radom. W zupełnie innych nastrojach do 2. kolejki przystąpią siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz. Na inaugurację drużyna prowadzona przez Jakuba Bednaruka musiała przełknąć gorycz porażki przegrywając na własnym parkiecie 0:3 z ONICO Warszawa.

Zeszłoroczne konfrontacje obu zespołów dwukrotnie kończyły się korzystnym rezultatem dla zespołu z Katowic. Na Śląsku podopieczni Gruszki zwyciężyli 3:1, a w Bydgoszczy katowiczanie triumfowali po zaciętym, pięciosetowym boju. W połowie września drużyny ponownie zmierzyły się ze sobą w Memoriale Zdzisława Ambroziaka w Warszawie. Tym razem po tie-breaku lepszy okazał się zespół z Bydgoszczy.

Czy GKS zapisze na swoim koncie kolejne zwycięstwo w nowym sezonie PlusLigi? A może podopieczni Jakuba Bednaruka zdobędą pierwsze punkty?

Transmisja meczu 2. kolejki PlusLigi: GKS Katowice - Łuczniczka Bydgoszcz od godziny 20:30 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze