El. MŚ 2018: Armenia - Polska. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport

Piłka nożna
El. MŚ 2018: Armenia - Polska. Transmisja w Polsacie i Polsacie Sport
fot. Cyfrasport

Już dziś jeden z najbardziej emocjonujących sportowo wieczorów ostatnich miesięcy! Około godziny 22.00 okaże się, czy reprezentacja Polski wywalczy awans do mistrzostw świata 2018 jeszcze w przedostatniej kolejce. By tego dokonać Biało-Czerwoni muszą pokonać Ormian w Erywaniu, a także liczyć na remis meczu Czarnogóra - Dania. Transmisja meczu Armenia - Polska w Polsacie oraz Polsacie Sport.

Podopieczni Adama Nawałki eliminacje do mistrzostw świata w Rosji z pewnością mogą zaliczyć do udanych. W dotychczasowych ośmiu meczach na ich konto wpadło bowiem aż sześć zwycięstw, jeden remis i zaledwie jedna porażka. Do przypieczętowania awansu zostały do wykonania właściwie dwa ostatnie kroki, jednak Polacy promocję mogą wywalczyć już dzisiaj! Stanie się tak w przypadku wygranej nad Ormianami oraz remisu w meczu Czarnogóra - Dania.

- Trzeba robić wszystko, by Ormianie grali to co chcemy my, a nie oni. To jest klucz do sukcesu i nad tym właśnie pracujemy. Mówiliśmy na konferencji, że mają swoje dobre i słabe strony i na pewno spodziewamy się ciężkiego meczu. My mamy wartość i drużynę, która się rozumie i ma doświadczenie, to jest po naszej stronie, trzeba tylko wejść i pokazać to w jutrzejszym meczu - powiedział skrzydłowy reprezentacji Polski Jakub Błaszczykowski.

Ze względu na różne pory rozgrywania meczów Armenia - Polska oraz Czarnogóra - Dania może się okazać, że wieść o zapewnieniu sobie awansu do Roberta Lewandowskiego i spółki dotrze, gdy będą oni podróżowali samolotem. Z pewnością miło byłoby zobaczyć, jak Kamil Grosicki rozpoczyna fetę i promuje kolejny hit, tym razem dziesięć tysięcy metrów nad ziemią!

Transmisja meczu Armenia - Polska od godziny 18.00 w Polsacie oraz Polsacie Sport. Komentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Przedmeczowe studio od godziny 17.30 w Polsacie i od godziny 16.00 w Polsacie Sport.

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze