El. MŚ 2018: Czarnogóra - Dania. Transmisja w Polsacie Sport

Piłka nożna
El. MŚ 2018: Czarnogóra - Dania. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Dla polskich kibiców bardzo ważny będzie nie tylko czwartkowy mecz Biało-Czerwonych z Ormianami, ponieważ w kontekście awansu do mistrzostw świata 2018 w Rosji istotny jest dla nas również wynik spotkania Czarnogóra - Dania. W przypadku korzystnych rezultatów reprezentacja Polski już dziś może zapewnić sobie promocję do najbliższego mundialu! Transmisja meczu Czarnogóra - Dania w Polsacie Sport.

Przed przedostatnią kolejką eliminacji mistrzostw świata 2018 tabeli grupy E, z dorobkiem 19 punktów, przewodzi Polska. O trzy punkty mniej mają plasujące się tuż za nią Dania i Czarnogóra, wobec czego nie może dziwić, że mecz akurat tych dwóch drużyn będzie dla nas niesamowicie ważny. W przypadku wygranej podopiecznych Adama Nawałki w Erywaniu i remisie w spotkaniu rozgrywanym w Podgoricy, może się okazać, że Biało-Czerwoni wywalczyli awans do mundialu jeszcze w przedostatniej kolejce!

Mecz zapowiada się emocjonująco również ze względu na fakt, że obie drużyny prezentują w eliminacjach wysoki poziom. W ostatnich dwóch kolejkach podopieczni Age Hareide rozstrzelali w Kopenhadze Polaków 4:0, a później roznieśli w Erywaniu Ormian 4:1. Ekipa Ljubisa Tumbakovicia w tym samym okresie również odniosła dwa zwycięstwa - najpierw ogrywając na wyjeździe Kazachów 3:0, a następnie skromnie wygrywając u siebie z Rumunami 1:0.

Transmisja meczu Czarnogóra - Dania od godziny 20.35 w Polsacie Sport. Komentują Cezary Kowalski i Arkadiusz Onyszko.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie