Harmonogram Pucharu Polski Cybersport: Co, gdzie, kiedy?

E-sport
Harmonogram Pucharu Polski Cybersport: Co, gdzie, kiedy?
fot. Cybersport.pl

Już w sobotę startują półfinały Pucharu Polski Cybersport. Podczas targów Poznań Game Arena czołowe zespoły Counter-Strike’a: Global Offensive i League of Legends powalczą o ważne w Polsce trofeum. Relację z tego wydarzenia prowadzić będziemy na portalu Polsatsport.pl oraz fanpage'u Fb: Polsat E-sport!

Rozgrywki CS:GO zaplanowano na sobotę. Na finały LAN-owe zakwalifikowały się cztery najlepsze sekcje wyłonione w kwalifikacjach internetowych. W Poznaniu zobaczymy więc PRIDE, Venatores, OFF-MODE Black oraz tomorrow.gg. Zespoły zmierzą się nie tylko o nagrody z puli 25,000 złotych, ale także awans do ESL Mistrzostw Polski. Dzień rozpocznie pojedynek mniej doświadczonych ekip: „Czarnych” z OFF-MODE oraz tomorrow.gg. W drugim półfinale zmierzą się natomiast „Orzełki” Piotra Lipskiego i „Myśliwi”. Wieczór zakończy wielki finał.

W niedzielę będziemy świadkami walki na Summoner’s Rift. W eliminacjach online najlepszymi formacjami okazały się Illuminar Gaming, Team DPD, Maestro Burgery i Pompa Team. Inauguracyjnym półfinałem będzie starcie aktualnych posiadaczy tytułu ESL Mistrza Polski z „Kurierami”. Chwilę później na scenie zobaczymy Maestro Burgery i Pompa Team. Stawką w zawodach jest nie tylko 25,000 złotych, ale także możliwość udziału w międzynarodowym turnieju OMEN by HP w Pradze.

Harmonogram Pucharu Polski Cybersport:

7 października, sobota - Counter-Strike: Global Offensive

10:40 - OFF-MODE Black vs tomorrow.gg - BO3                              

14:00 - PRIDE vs Venatores - BO3                                                    

17:20 - wielki finał - BO3                                                                     

8 października, niedziela - League of Legends

10:10 - Illuminar Gaming vs Team DPD - BO3                                   

13:10 - Pompa Team vs Maestro Burgery - BO3                                  

17:20 - wielki finał - BO3

Impreza odbędzie się podczas Poznań Game Arena i Międzynarodowych Targów Poznańskich na ul. Głogowskiej 14. Nasza redakcja pojawi się na miejscu, by zrelacjonować przebieg zmagań, a także zrealizować liczne wywiady wideo. O wszystkim informować będziemy na Facebooku – Polsat E-Sport.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie