Z powodu kontuzji Artura Jędrzejczyka oraz dopiero wracającego po urazie Macieja Rybusa Adam Nawałka ma twardy orzech do zgryzienia, jeśli chodzi o obsadę lewej obrony na czwartkowy mecz z Armenią. W związku z tym nie jest jasne, czy selekcjoner zdecyduje się na wystawienie grającego z reguły po prawej stronie boiska Bartosza Bereszyńskiego czy sięgnie po nie będącego jeszcze w pełni sił Rybusa.

Ze względu na zerwanie więzadeł krzyżowych w prawym kolanie w biało-czerwonym trykocie przez parę miesięcy z pewnością nie zobaczymy Arkadiusza Milika. W związku z tym najbardziej realny wydaje się powrót do gry z jednym napastnikiem.

Znak zapytania możemy również postawić przy obsadzie środka pola. Nie wiadomo, czy puste miejsce po Miliku wypełni Krzysztof Mączyński czy Karol Linetty, jednak bardziej prawdopodobny jest wybór pierwszego z wymienonych. "Mąka" jest już bowiem sprawdzonym wariantem Nawałki, w związku z czym będzie on w stanie lepiej wspomagać wracającego po przerwie od reprezentacji Grzegorza Krychowiaka.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Armenią wytypowany przez Romana Kołtonia i Marcina Feddka:  

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Mączyński, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski.

 

W załączonym materiale wideo fragmenty "Prawdy Futbolu" z udziałem Romana Kołtonia i Marcina Feddka.


Transmisja meczu Armenia - Polska od godziny 18.00 w Polsacie oraz Polsacie Sport. Komentują Mateusz Borek i Tomasz Hajto. Przedmeczowe studio od godziny 17.30 w Polsacie i od godziny 16.00 w Polsacie Sport.