Lemański pierwsze kroki stawiał KS Metro Warszawa, potem grał w AZS Politechnice Warszawskiej, aż w końcu trafił do Resovii. 20-latek jest wicemistrzem Europy Kadetów oraz brązowym medalistą mistrzostw świata Kadetów.

 

- Bardzo się cieszę, że do 2020 roku będę reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów. Jest to bardzo dobrze zorganizowany Klub, gdzie mamy zapewnione wszystko czego potrzebujemy. Wierzę, że przez najbliższe sezony będę stale podnosił swoje umiejętności, co zaprocentuje zarówno w rozgrywkach PlusLigi, jak i również w reprezentacji - stwierdził Lemański.

 

- Kontrakt, który podpisaliśmy z Bartkiem Lemańskim, pokazuje że konsekwentnie realizujemy naszą strategię stawiania w najbliższych latach na utalentowanych, polskich zawodników. Wierzymy, że dzięki swoim warunkom fizycznym, dużemu talentowi, ale przede wszystkim ciężkiej pracy będzie silnym punktem naszej drużyny oraz reprezentacji Polski. Cieszymy się, że Asseco Resovia Rzeszów stanowi dla młodych zawodników dobre miejsce do podnoszenia swoich umiejętności oraz realizacji ambitnych celów sportowych - powiedział Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów, Bartosz Górski.