Lemański podpisał nowy kontrakt!

Siatkówka
Lemański podpisał nowy kontrakt!
fot. Cyfrasport

Środkowy reprezentacji Polski Bartłomiej Lemański przedłużył kontrakt z Asseco Resovią do 2020 roku. 20-latek występuje w ekipie z Rzeszowa od sezonu 2016/2017.

Lemański pierwsze kroki stawiał KS Metro Warszawa, potem grał w AZS Politechnice Warszawskiej, aż w końcu trafił do Resovii. 20-latek jest wicemistrzem Europy Kadetów oraz brązowym medalistą mistrzostw świata Kadetów.

 

- Bardzo się cieszę, że do 2020 roku będę reprezentował barwy Asseco Resovii Rzeszów. Jest to bardzo dobrze zorganizowany Klub, gdzie mamy zapewnione wszystko czego potrzebujemy. Wierzę, że przez najbliższe sezony będę stale podnosił swoje umiejętności, co zaprocentuje zarówno w rozgrywkach PlusLigi, jak i również w reprezentacji - stwierdził Lemański.

 

- Kontrakt, który podpisaliśmy z Bartkiem Lemańskim, pokazuje że konsekwentnie realizujemy naszą strategię stawiania w najbliższych latach na utalentowanych, polskich zawodników. Wierzymy, że dzięki swoim warunkom fizycznym, dużemu talentowi, ale przede wszystkim ciężkiej pracy będzie silnym punktem naszej drużyny oraz reprezentacji Polski. Cieszymy się, że Asseco Resovia Rzeszów stanowi dla młodych zawodników dobre miejsce do podnoszenia swoich umiejętności oraz realizacji ambitnych celów sportowych - powiedział Prezes Zarządu Asseco Resovii Rzeszów, Bartosz Górski.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze