PRIDE po raz kolejny wznosi Puchar Polski Cybersport!

E-sport
PRIDE po raz kolejny wznosi Puchar Polski Cybersport!
fot. Facebook

Pierwszy dzień Pucharu Polski Cybersport za nami. Po wyczerpującym dniu zawodnicy PRIDE zdołali obronić mistrzowski tytuł, pokonując w wielkim finale tomorrow.gg.

W pierwszym i bardzo wyrównanym półfinale – naprzeciw siebie stanęły zespoły, którym niewielu dawało wcześniej szanse awansu na turniej LAN-owy. Zarówno OFF-Mode Black, jak i tomorrow.gg bardzo dobrze zaprezentowały się jednak w kwalifikacyjnym etapie internetowym, wygryzając  faworyzowanych strzelców Pompa Team, AGO Gaming czy SEAL Esports. Na poznańskiej scenie, po trzech mapach, ostatecznie lepsze okazało się tomorrow.gg. W wielkim finale spółka Kuby ‘Markosia’ Markowskiego spotkała się z PRIDE, które w drugim półfinale odprawiło z kwitkiem Venatores. I choć na inauguracyjnej mapie tomorrow.gg walczyło dzielnie, „Orzełki” popisały się doświadczeniem i opanowaniem, nie tracąc żadnej planszy.
 
Półfinały:
 
OFF-Mode Black 1:2 tomorrow.gg
Mirage 8:16; Overpass 16:6; Cobblestone 15:19
 
PRIDE 2:0 Venatores
Train 19:17; Mirage 16:13
 
Wielki finał:
 
PRIDE 2:0 tomorrow.gg
Mirage 16:14; Cache 16:1
 
To już drugi Puchar Polski Cybersport zdobyty przez podopiecznych Piotra ‘neqsa’ Lipskiego. Pierwszy sezon rozgrywek – organizowany podczas Intel Extreme Masters w Katowicach – również padł bowiem łupem PRIDE.
 
Nasza ekipa bacznie śledzi poczynania drużyn podczas turnieju, a także przygląda się temu, co dzieje się na targach Poznań Game Arena. Już niedługo na stronie pojawią się seria wywiadów z obecnymi w Poznaniu esportowcami.
SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie