El. MŚ 2018: Chorwacja w barażach!

Chorwacja pokonała Ukrainę 2:0 i zakwalifikowała się do barażY o mundial. Znakomity debiut Zlatko Dalicia, który objął stery w reprezentacji Chorwacji zaledwie dwa dni przed meczem.

Wynik meczu w 62. minucie otworzył strzałem głową Andrej Kramarić, któremu kapitalnie dośrodkowal Luka Modrić z Realu Madryt.

Na podwyższenie prowadzenia czekaliśmy zaledwie osiem minut. Wtedy bowiem Kramariciowi asystował Ivan Rakitić. Napastnik Hoffenheim wpakował piłkę do siatki strzałem z drugiego metra, czym ustalił wynik spotkania.

Ukraina - Chorwacja 0:2 (0:0)

Ukraina: Andrij Piatow - Mykola Matwijenko, Jewhen Czaczeridzi, Jarosław Rakicki, Ołeksandr Karawajew - Taras Stepanienko, Rusłan Rotań (69. Sidorczuk) - Jewhen Konoplianka, Marlos (78. Besiedin), Andrij Jarmołenko - Denis Garmasz (66. Kowalienko).

Chorwacja: Danijel Subasić - Sime Vrsaljko (86. Pivarić), Matej Mitrović, Dejan Lovren, Domagoj Vida - Milan Badelj, Ivan Rakitić - Ivan Perisić, Luka Modrić, Andrej Kramarić (88. Pasalić) - Mario Mandżukić (90. Rog).