El. MŚ 2018: Walia - Irlandia. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Piłka nożna
El. MŚ 2018: Walia - Irlandia. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. PAP

To będzie prawdziwa wojna! Starcia wyspiarzy od zawsze przynoszą wiele emocji, gdyż zazwyczaj są to mecze walki. Kiedy dochodzi do tego kwestia awansu na mundial, to możemy się spodziewać niesamowitego spotkania. Transmisja meczu Walia - Irlandia w Polsacie Sport Extra.

Gdy spotykają się dwie ekipy z Wysp Brytyjskich wiadomo, że emocje sięgną zenitu. Nie zawsze są to mecze obfitujące w piękne zagrania i mnóstwo bramek, ale zawsze na boisku oglądamy prawdziwą wojnę. Tak też było w pierwszym starciu obu ekip. Co prawda zakończyło się ono wynikiem 0:0, a najabrdziej zapamiętamy je z brutalnego faulu Neila Taylora na Seamusie Colemnanie. Po tym zagraniu Irlandczyk opuścił boisko ze złamaną nogą w dwóch miejscach.

 

Sytuacja w grupie D wygląda następująco: prowadzi Serbia z 18 punktami i ostatni mecz gra z Gruzją. Oczko mniej mają Walijczycy, a dwa mniej Irlandczycy. Wydaje się, że stawką starcia w Cardiff będą baraże. Co ciekawe piłkarze z Wielkiej Brytanii w tych eliminacjach jeszcze nie przegrali, ale pięć remisów z rzędu spowodowało, że o mundial będą musieli jeszcze powalczyć. Walijczycy mają ten komfort, że mogą jedynie zremisować, dodatkowo grają na własnym stadionie. Spotkanie z Irlandią zapewne będzie prawdziwym świętem futbolu.

 

Transmisja meczu Walia - Irlandia od godziny 20.35 w Polsacie Sport Extra.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie