Izak ogłosił skład, który wyjedzie do Sztokholmu

E-sport
Izak ogłosił skład, który wyjedzie do Sztokholmu
fot. Piotr 'izak' Skowyrski

Podczas targów Poznań Game Arena Piotr ‘izak’ Skowyrski ogłosił ostateczni skład drużyny, która reprezentuje Polskę w Join the Republic: Community Challenge.

Po raz kolejny w międzynarodowym turnieju udział weźmie sam izak. Popularny komentator dobrał sobie czterech młodych, ale dobrze prosperujących zawodników i już niedługo wystąpi z nimi na zawodach w Sztokholmie. W ekipie widzimy m.in. Temmy’ego ‘sorena’ Tudeva, który jeszcze niedawno reprezentował barwy Pompa Team, a także Piotra ‘nawrota’ Nawrockiego znanego z występów m.in. w Polskiej Lidze Esportowej.
 
Skład drużyny izaka:
 
Piotr „izak” Skowyrski
 
Szymon „Lys” Łondka
 
Temmy „soren” Tudev
 
Piotr „nawrot” Nawrocki
 
Kacper „killkapi” Wierzewski
 
W wyborze graczy do drużyny pomógł izakowi Kamil ‘kamil’ Kamiński z Izako Boars. Jednym z zawodników, który nie przeszedł ostatecznego testu była rewelacja ostatnich tygodni - Mateusz ‘Bożydar’ Jaworski – Niestety, zawsze będą pokrzywdzeni. Bożydar zagrał nieźle, ale chłopaki, na których postawiłem, po prostu lepiej... W moim pojęciu biorąc pod uwagę wszystko, to jest czwórka, która najbardziej zasłużyła na wygraną – ustosunkował się do decyzji sam Skowyrski.
 
Wybrana przez komentatora czwórka otrzymała laptopy ufundowane przez firmę ASUS. Ponadto, całą piątkę czeka teraz trening przed międzynarodowym LAN-em. W celu zintegrowania się, a także przećwiczenia niezbędnych zagrań, skład uda się na bootcamp.
 
Przypomnijmy, że w zeszłej odsłonie rozgrywek izak zaprosił do zespołu m.in. Sebastiana ‘NEEXa’ Trelę, Kamila ‘LULIEGOGUZMANA’ Palę czy Daniela ‘Stompa’ Płomińskiego, którzy po zwycięstwie w Sztokholmie zostali filarami Izako Boars.
Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie