Izak ogłosił skład, który wyjedzie do Sztokholmu

Inne
Izak ogłosił skład, który wyjedzie do Sztokholmu
fot. Piotr 'izak' Skowyrski

Podczas targów Poznań Game Arena Piotr ‘izak’ Skowyrski ogłosił ostateczni skład drużyny, która reprezentuje Polskę w Join the Republic: Community Challenge.

Po raz kolejny w międzynarodowym turnieju udział weźmie sam izak. Popularny komentator dobrał sobie czterech młodych, ale dobrze prosperujących zawodników i już niedługo wystąpi z nimi na zawodach w Sztokholmie. W ekipie widzimy m.in. Temmy’ego ‘sorena’ Tudeva, który jeszcze niedawno reprezentował barwy Pompa Team, a także Piotra ‘nawrota’ Nawrockiego znanego z występów m.in. w Polskiej Lidze Esportowej.
 
Skład drużyny izaka:
 
Piotr „izak” Skowyrski
 
Szymon „Lys” Łondka
 
Temmy „soren” Tudev
 
Piotr „nawrot” Nawrocki
 
Kacper „killkapi” Wierzewski
 
W wyborze graczy do drużyny pomógł izakowi Kamil ‘kamil’ Kamiński z Izako Boars. Jednym z zawodników, który nie przeszedł ostatecznego testu była rewelacja ostatnich tygodni - Mateusz ‘Bożydar’ Jaworski – Niestety, zawsze będą pokrzywdzeni. Bożydar zagrał nieźle, ale chłopaki, na których postawiłem, po prostu lepiej... W moim pojęciu biorąc pod uwagę wszystko, to jest czwórka, która najbardziej zasłużyła na wygraną – ustosunkował się do decyzji sam Skowyrski.
 
Wybrana przez komentatora czwórka otrzymała laptopy ufundowane przez firmę ASUS. Ponadto, całą piątkę czeka teraz trening przed międzynarodowym LAN-em. W celu zintegrowania się, a także przećwiczenia niezbędnych zagrań, skład uda się na bootcamp.
 
Przypomnijmy, że w zeszłej odsłonie rozgrywek izak zaprosił do zespołu m.in. Sebastiana ‘NEEXa’ Trelę, Kamila ‘LULIEGOGUZMANA’ Palę czy Daniela ‘Stompa’ Płomińskiego, którzy po zwycięstwie w Sztokholmie zostali filarami Izako Boars.
Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze