Konferencja prasowa reprezentacji Polski na Polsatsport.pl!

Piłka nożna
Konferencja prasowa reprezentacji Polski na Polsatsport.pl!
fot. Cyfrasport

Emocje po sukcesie Polaków, jakim jest awans na przyszłoroczne mistrzostwa świata, jeszcze nie opadły. Dzień po zwycięstwie nad Czarnogórą odbędzie się konferencja prasowa z udziałem m.in. Adama Nawałki oraz Zbigniewa Bońka. Transmisja konferencji na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

Polska podołała zadaniu, pokonała Czarnogórę 4:2 i zapewniła sobie zwycięstwo w grupie E eliminacji mistrzostw świata 2018. Tym samym jest już pewne, że na mundial do Rosji pojedziemy. Mimo, że wszyscy cały czas żyją niedzielnymi wydarzeniami, piłkarze zajęli się już swoimi sprawami. Dla przykładu Robert Lewandowski z samego rana udał się na obronę swojej pracy licencjackiej.

Starcie z Czarnogórą nie było ostatnim naszej kadry w ty  roku. Przypomnijmy, że rozegramy jeszcze dwa towarzyskie spotkania, z Urugwajem oraz Meksykiem. W poniedziałek, dzień po spotkaniu na PGE Narodowym obędzie się konferencja prasowa z udziałem m.in. selekcjonera reprezentacji oraz prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej. Podczas niej Nawałka podsumuje całe eliminacje.

Transmisja konferencji prasowej od godziny 16.00 na Polsatsport.pl oraz w Polsacie Sport News.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie