Luz i ToM223: Poziom w Polsce jest wysoki i wszystko może się zdarzyć

E-sport

Tuż po finałach Pucharu Polski Cybersport przed naszą kamerą stanęli obrońcy mistrzowskiego tytułu – reprezentanci PRIDE: Maciej ‘Luz’ Bugaj oraz Tomasz ‘ToM223’ Richter.

Szymon Groenke: Druga edycja Pucharu Polski Cybersport, drugi raz trofeum wzniosło PRIDE. Planujecie uczynić z tego tradycję?

 

Maciej ‘Luz’ Bugaj: Chcielibyśmy, ale wiadomo, że na scenie są drużyny na takim samym poziomie i trudno będzie tego dokonać. Będziemy na pewno się starać.

 

Jakie zespoły masz na myśli?

 

MB: Jest Team Kinguin, jest też AGO Gaming, które równie dużo trenuje i równie dobrze pokazuje się na scenie europejskiej, więc kolejny raz możemy mieć problem z obroną tytułu, ale miejmy nadzieję, że nam się powiedzie.

 

Wczoraj było bardzo gorąco. Wasze początki są niepewne, musieliście gonić rywala. Co czujecie, o czym myślicie,  kiedy przeciwnik ucieka wam z punktami?

 

 

Tomasz ‘ToM223’ Richter: Tak,jak wspomniałeś. Nasze początki są niepewne. W takich sytuacjach po prostu musimy się spiąć i zacząć wygrywać kolejne rundy.

 

Był to twój debiut na dużej scenie. Od razu zwycięstwo. Jak się czujesz?

 

TR: To są ogromne emocje. Na pewno było trochę stresu, ale wszystko poszło gładko.

 

Stoi z nami ToM. Niewielu wcześniej o nim słyszało. Jak odkryliście taki talent?

 

MB: ToM grywał na tym samym deatchmatchu, co jakoś go zapamiętałem. Mówię: - „No, strzela heady”. Później pojawił się u izaka, grał też troszeczkę w Izako Boars i stwierdziliśmy, że fajnie strzela. Przez to chcieliśmy go przetestować. Okazało się, że dobrze się dogadujemy i będziemy dalej próbować. Na razie wychodzi to dobrze.

 

To nie wszystko. Z całą rozmową zapoznać możecie się w powyższym materiale wideo!

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie