Sawik nominowany do Grand Video Awards

E-sport
Sawik nominowany do Grand Video Awards
fot. Gaming Lab

Maciej ‘sawik’ Sawicki i Łukasz Skalik zostali nominowani do otrzymania nagrody w konkursie Grand Video Awards. Jurorzy docenili materiał o esportowych domach treningowych.

Sawicki znane w esportowym świecie gaming house’y przedstawił w siedemnastym odcinku programu GAMING LAB. - Czym jest "Gaming House" - marzenie wielu graczy? Jak tego typu obiekty wyglądają od środka i skąd wzięła się ich koncepcja? – głównie na rozwikłaniu tych zagadek skupił się w wideo sawik, opowiadając m.in. o Katowice Gaming House oraz centrum esportowym budowanym przez Team Kinguin.

 

- Nie spodziewałem się tego, w końcu każdy kto śledzi moje produkcje wie, że są skierowane do wąskiej grupy odbiorców. To bardzo budujące, że branża docenia wartość merytoryczną produkcji, a nie tylko liczbę wyświetleń. Ważny sygnał dla mnie, że warto iść pod prąd i mówić o gamingu i esporcie w sposób, który uważam za najbardziej wartościowy, nie zawsze sugerując się tym, co będzie najchętniej oglądane – pisał sawik tuż po otrzymaniu nominacji w kategorii gaming.

 

O nagrodę w tym samym segmencie walczą również Tomasz ‘Gimper’ Działowy i Remigiusz Wierzgoń – znany szerzej jako Rock – a więc absolutni dominatorzy polskiego YouTube’a oraz Łukasz Skalik w innym, autorskim materiale.

 

 

Na stronie konkursu możemy wyczytać, że: - Ideą GVA jest uhonorowanie tych najbardziej kreatywnych, oryginalnych i nowatorskich autorów oraz promocja najlepszej twórczości wideo w polskim Internecie. O tym, do kogo powędrują główne nagrody, zadecyduje jury, w skład którego wchodzą: specjaliści od mediów społecznościowych, fachowcy z dziedziny produkcji telewizyjnej, filmowej i internetowej, eksperci z agencji reklamowych, dyrektorzy zarządzający największych marek oraz uznani twórcy wideo w sieci.

Szymon Groenke, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie