Virtus.pro w bratobójczym pojedynku z AGO. Czy czeka nas sensacja?

E-sport
Virtus.pro w bratobójczym pojedynku z AGO. Czy czeka nas sensacja?
fot. HLTV.org

Zespoły znad Wisły rozegrają dziś szereg meczów w międzynarodowych rozgrywkach. Wśród wszystkich spotkań Polaków znalazło się jedno szczególnie wyjątkowe. Virtus.pro zmierzy się z AGO Gaming w ramach 26. sezonu ESEA Premier.

Pojedynki Virtus.pro z innymi polskimi zespołami zawsze wzbudzają niemałe emocje. „Złota piątka” nie ma bowiem w zwyczaju gry na lokalnym podwórku. Spadek ekipy Filipa ‘NEO’ Kubskiego z ESL Pro League do ESEA Premier sprawił jednak, że najlepsza formacja kraju zmuszona jest do gry z teoretycznie słabszymi przeciwnikami. No właśnie – tylko teoretycznie. Przegrany pojedynek ze szwedzkim Japaleno udowodnił, że VP ma z drużynami w ESEA Premier spore problemy. Dziś mistrzów DreamHacka Masters w Las Vegas czeka spotkanie z AGO Gaming, a więc kadrą, która z przytupem wdarła się na lokalną scenę z zamiarem zdominowania nadwiślańskiego podwórka.

19:00 – Virtus.pro vs AGO Gaming – BO3

Damian ‘furlan’ Kisłowski wspomniał, że wraz z kolegami do meczu z Virtus.pro podchodzi, jak do każdego innego pojedynku. Czy „Aniołom” uda się wzbudzić sensację? Relację z bratobójczej walki zapewnia polski oddział ESL TV.

Poza tym w planie dnia czekają nas inne mecze zarówno AGO Gaming, Virtus.pro, jak i Team Kinguin.

15:00 – AGO Gaming vs dignitas – BO3 – WCA 2017 Europe Main Qualifier
18:00 – Team Kinguin vs Mortal Kombat – BO1 – ESEA Premier
18:00 – Virtus.pro vs Not Academy – BO1 – ESEA Premier

Szymon Groenke, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze