Chcieli rozproszyć rywali za pomocą... kobiet! Skandal podczas eliminacji

Piłka nożna
Chcieli rozproszyć rywali za pomocą... kobiet! Skandal podczas eliminacji
fot. PAP

Selekcjoner reprezentacji Wenezueli, Rafael Dudamel po skończonych eliminacjach mistrzostw świata 2018 przyznał, że przed ostatnim meczem z Paragwajem starano się rozproszyć jego zawodników. Ktoś podesłał do ich hotelu kobiety, by zajęły uwagę zawodników.

Eliminacje w Ameryce Południowej dostarczyły niesamowitych emocji. Paragwaj musiał wygrać z ostatnią i nie walczącą już o nic Wenezuelą, by zapewnić sobie wyjazd do Rosji. Zadanie wydawało się łatwe, dodatkowo to Paragwajczycy byli gospodarzami tego spotkania. Niespodziewanie jednak to Wenezuela zgarnęła trzy punkty i wyeliminowała rywali z mundialu.

Po tym spotkaniu selekcjoner gości przyznał, że dzień przed meczem do ich hotelu przyszło mnóstwo kobiet, które miały za zadanie rozproszyć piłkarzy w wiadomy sposób. Zawodnicy jednak potrafili oprzeć się pokusie, a ich wytrwałość została nagrodzona dzień później.

- Nie byliśmy bardzo zdziwieni wizytą tych pań. Nie wiem, kto je przysłał, ale to bardzo stara strategia - stwierdził Dudamel.

Na mundial z Ameryki Południowej pojadą reprezentacje Brazylii, Urugwaju, Argentyny oraz Kolumbii. Peru zagra w barażu interkontynentalnym z Nową Zelandią.  

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze