Zawodniczka UFC potępiła zbijanie wagi. Odważne zdjęcie pięknej Amerykanki

Sporty walki
Zawodniczka UFC potępiła zbijanie wagi. Odważne zdjęcie pięknej Amerykanki
fot. Instagram

Paige VanZant (7-3, 2 KO, 2 sub) po dwóch porażkach w wadze słomkowej postanowiła przejść kategorię wyżej, aby oszczędzić swoje ciało przed szkodliwym dla organizmu zrzucaniem wagi. Amerykanka jest pewna, że zdominuje nową kategorię wagową, a internautom pokazała skutki swojej "katorgi" kontrowersyjnym zdjęciem.

Paige VanZant zapowiadana była przez organizację UFC jako nowa gwiazda kategorii słomkowej, która zdominowana jest przez Joannę Jędrzejczyk (14-0, 4 KO, 1 sub). 23-letnia Amerykanka przegrała jednak dwie kluczowe walki (z Michelle Waterson [14-5, 3 KO, 9 sub] i Rose Namajunas [6-3, 5 sub]) i postanowiła zmienić kategorię na wyższą.
 
"12 Gauge" jest oburzona katorżniczym zrzucaniem wagi, aby dopasować się do limitu i nie zamierza w ten sposób więcej obciążać swojego organizmu, co udokumentowała w internecie odważnymi zdjęciami. Na jednym z nich leży wyczerpana, ubrana jedynie w dolną część bielizny. Szybko jednak usunęła to bardziej kontrowersyjne, jednak nie umknęło uwadze uważnych internautów.
Tutaj tweet oryginalny:
Jak widzimy, Amerykanka zapowiada przy okazji zdominowanie kategorii muszej, co spotkało się między innymi z komentarzem Agnieszki Niedźwiedź (10-0, 5 KO, 2 sub). Polka jest jedną z czołowych postaci owej kategorii w organizacji Invicta FC. "Śmieszna jest - mogłaby mieć swój stand up!".
Mistrzynią kategorii słomkowej (do 52,2 kg) pozostaje Jędrzejczyk, zaś w kategorii wyżej, czyli muszej (do 57 kg) dominatorką jest Amanda Nunes (15-4, 10 KO, 3 sub).
ch, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze