KSW 40: Racic zmierzy się z Azhievem

Sporty walki
KSW 40: Racic zmierzy się z Azhievem
fot. KSW

Antun Račić (19-8-1, 13 Sub) będzie rywalem Czeczena mieszkające w Polsce na KSW 40. Chorwat w swojej karierze wygrał przed czasem aż 13 z 19 zwycięskich pojedynków!

Anzor Azhiev (7-2, 1 KO, 1 Sub) na KSW 40 w Dublinie stoczy drugie starcie w kategorii koguciej. Na KSW 38: Live in Studio po bardzo widowiskowej walce 26-latek z Warszawy wypunktował jednogłośnie Kamila Selwę. Wcześniej 27-latek pokonał m.in. Vaso Bakocevicia i Helsona Henriquesa. 
  
Na KSW 40 dojdzie między innymi do starcia Mariusza Pudzianowskiego z Jamesem McSweeneyem. Do klatki powróci najbardziej waleczny zawodnik KSW, Michał Materla, a jego przeciwnikiem będzie członek BOPE, Paulo Thiago. Kibice zobaczą również wyczekiwany rewanż pomiędzy Mateuszem Gamrotem a Normanem Parkiem w starciu, którego stawką będzie pas wagi lekkiej.

 

Po dwóch latach do klatki wejdzie były mistrz wagi lekkiej Maciej „Irokez” Jewtuszko, który skrzyżuje rękawice z Davidem Zawadą, a kartę otworzy pojedynek debiutujących w KSW Konrada Iwanowskiego z Paulem Lawrence’em. Pas wagi muszej w starciu z Marianą Morais bronić będzie „Violence Queen”, Ariane Lipski. Przed własną publicznością do klatki wejdzie także Chris Fields, który skrzyżuje rękawice z Michałem Fijałką. Naprzeciw siebie staną także Łukasz „Sasza” Chlewicki i Paul Redmond. 

jb, KSW

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze