W Bielsku-Białej zostanie pobity nie tylko rekord klubu, ale i tego sezonu Nice 1 Ligi. Na meczu z katowickim zespołem pojawi się ponad 10 tysięcy kibiców. Do tej pory najwięcej widzów obejrzało mecz Podbeskidzia ze Stalą Mielec. Wtedy na stadionie było 8752 fanów.

 

– Ta frekwencja to piękna sprawa i ogromnie cieszy to, że wyniki drużyny zachęcają do powrotu na stadion w kolejnych spotkaniach. Liczymy na głośny doping, tak jak to było w poprzednim meczu z Puszczą Niepołomice. Świetne było przede wszystkim to, że nawet w trudniejszym momencie wsparcie kibiców było wielkie. Wierzymy, że i tym razem doping naszych fanów pomoże nam osiągnąć dobry wynik – powiedział szkoleniowiec gospodarzy, Adam Nocoń.

 

Obie ekipy mierzyły się w historii ligowej dziesięć razy. GKS zapisał na swym koncie trzy wygrane, a rywale cieszyli się z kompletu punktów siedmiokrotnie. Podopiecznym Piotra Mandrysza punkty są niezwykle potrzebne. Zajmują dopiero 16. miejsce z zaledwie 12 punktami na koncie. Podbeskidzie jest siódme.

 

Transmisja meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Katowice od 17:30 w Polsacie Sport.