Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel. Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

W swoim trzecim meczu tego sezonu Plusligi Aluron Virtu Warta Zawiercie podejmie zespół Jastrzębskiego Węgla. Pomarańczowi podrażnieni porażką z mistrzami Polski myślą jedynie o wywiezieniu kompletu punktów. Transmisja meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel od 14:45 w Polsacie Sport.

 

Na starcie sezonu Jastrzębski Węgiel świetnie zaprezentował się przeciwko PGE Skrze Bełchatów (3:1). Następnie jednak Pomarańczowym przytrafił się diametralnie inny mecz z ZAKS-ą Kędzierzyn Koźle (0:3). – W trakcie sezonu sporo się dzieje. Raz jest dobrze, a raz źle. Najważniejsze jednak jest to, jak potrafisz zareagować na daną sytuację. My oczywiście jesteśmy rozczarowani naszym ostatnim występem i jestem przekonany, że będziemy się starać w niedzielę zatrzeć to niekorzystne wrażenie– mówi Mark Lebedew, szkoleniowiec Jastrzębskiego Węgla.

 

 

W dużo gorszej sytuacji jest beniaminek z Zawiercia, który na początku sezonu zanotował dwie porażki. Również z mistrzami Polski (1:3) i z Lotosem Treflem Gdańsk (0:3).

 

 

- Nadal poszukujemy tożsamości zespołu. Potrzebujemy czasu, cierpliwości. Traciliśmy czas, bo pozostałe drużyny mają prawie taki sam skład, jak w ostatnich rozgrywkach albo wymieniali tylko paru zawodników. W krótkim okresie mogą odtworzyć systemy gry z ubiegłego sezonu. Po drugie mieliśmy dużo problemów zdrowotnych, więc nie mogliśmy wszystkiego sprawdzić przed sezonem, zatem pozostaje nam weryfikowanie pewnych kwestii już w meczach PlusLigi – powiedział Emanuele Zanini, trener Aluronu Virtu Warty Zawiercie.

 

 

Transmisja meczu Aluron Virtu Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel od 14:45 w Polsacie Sport.

SA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie