BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź: Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź: Transmisja w Polsacie Sport
fot. PAP

Liga Siatkówki Kobiet powoli nabiera rozpędu, a do zakończenia pierwszej kolejki nowego sezonu pozostały jeszcze trzy mecze. Nader ciekawie zapowiada się spotkanie utytułowanej drużyny z Bielska-Białej z wicemistrzyniami poprzednich rozgrywek. Transmisja meczu BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź w Polsacie Sport.

Klub z województwa Śląskiego z pewnością może poszczycić się większymi sukcesami niż drużyna rywalek. W swojej historii siatkarki BKS ośmiokrotnie sięgały po tytuł mistrza Polski oraz tyle samo razy wznosiły w górę krajowy puchar. Ostatni sezon lepiej zakończyły jednak łodzianki, które ostatecznie uplasowały się na drugim miejscu, a w dodatku 6 października do ich gabloty trafił Superpuchar Polski.

W dwóch meczach sezonu 2016/2017 lepsze okazały się siatkarki z Łodzi. W Atlas Arenie do rozstrzygnięcia losów meczu potrzebny był tie-break, a najlepszą zawodniczką wybrana została, grająca wówczas w barwach Grot Budowlanych, Heike Beier. W rewanżu nie było już wątpliwości, która z drużyn jest lepsza - przyjezdne wygrały 3:0, a MVP mianowano atakującą Kaję Grobelną.

W przerwie między rozgrywkami do drużyny BKS dołączyły jednak, grająca do tej pory w Chemiku Police, Aleksandra Jagieło oraz, broniąca wcześniej barw Impelu Wrocław, Katarzyna Konieczna. Gospodynie mają więc aspiracje, aby dołączyć do grona najlepszych drużyn w kraju. Czy uda im się najpierw pokonać będące na fali łodzianki? Przekonamy sie już wkrótce!

Transmisja poniedziałkowego meczu BKS Profi Credit Bielsko-Biała - Grot Budowlani Łódź od godziny 18.00 na antenie Polsatu Sport. Komentują Tomasz Swędrowski i Maciej Jarosz.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie