W sobotę 9. edycja Underground Boxing Show w Wieliczce

Sporty walki

Już w ten weekend pięściarze po raz kolejny zmierzą się ze sobą w ramach Underground Boxing Show w Wieliczce. Gala transmitowana będzie przez Polsat Sport.

Już w sobotę po raz dziewiąty bokserzy zjadą ponad 120 metrów pod ziemię, by skrzyżować ze sobą rękawice. Pierwsza edycja Underground Boxing Show odbyła się w 2008 roku. Czas na jej dziewiątą odsłonę. Walkę wieczoru stoczy w kategorii ciężkiej Michał Cieślak (14-0), a jego rywalem będzie Ivica Bacurin (28-12-1). Polak wraca do ringu po odbyciu kary za doping. Cieslak został przyłapany po grudniowej walce z Nikodemem Jeżewskim.

 

Ciekawie zapowiada się też starcie w formule MMA. Fani obejrzą walkę byłego prezesa Polskiego Związku Podnoszenia Ciężarów, mistrza olimpijskiego w ciężarach Szymona Kołeckiego.

 

Inne walki to m.in. starcia Kamila Gardzielika (5-0), Serhija Werwejko (7-1) i Dariusza Sęka (26-3-3). Start gali w koplani soli w Wieliczce w tę sobotę o godzinie 20:00.

Michał Cieślak, który zmierzy się z doświadczonym Ivicą Bacurinem. 

Czytaj więcej na http://sport.interia.pl/boks/news-w-sobote-dziewiata-edycja-gali-underground-boxing-show-w-wie,nId,2453430#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
KJ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze