"Przywitajmy Judasza". Kibice Wisły Kraków gotowi na powrót Mączyńskiego

Piłka nożna
"Przywitajmy Judasza". Kibice Wisły Kraków gotowi na powrót Mączyńskiego
Twitter

Krzysztof Mączyński już w ten weekend powróci na stadion swojego byłego klubu Wisły Kraków. W rodzinnym mieście nie może jednak liczyć na rodzinną atmosferę.

To nie będzie miłe przywitanie dla Mączyńskiego. Latem odchodził do Legii w atmosferze skandalu. Nie zapomnieli o tym małopolscy kibice.

 

Jak widać w poniższym Tweecie jednego z krakowskich dziennikarzy, fani motywują się do przyjścia na stadion przy Reymonta właśnie z racji powrotu reprezentanta Polski. "Przywitajmy Judasza!" - apelują na wlepkach wiślacy.

 

"Mąka" ma być gotowy do gry, choć w ostatnim meczu LOTTO Ekstraklasy przeciwko Lechii Gdańsk nabawił się urazu. Fani i dziennikarze spekulowali wtedy, że piłkarz obawia się powrotu do Krakowa, a uraz może być wyreżyserowany. Pomocnik wrócił już jednak do treningów, więc jego występ przeciwko Wiśle wydaje się prawdopodobny. Sprzedano już wszystkie bilety na to spotkanie.

 

Jeszcze w zimę Mączyński zapierał się, że do Warszawy nie odejdzie. Potwierdzał to m.in. na swoim Twitterze, gdzie nie stronił od wchodzenia w dyskusję z kibicami.

KJ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze