Ostre słowa Jędrzejczyk! "Kto to jest Kowalkiewicz?"

Sporty walki
Ostre słowa Jędrzejczyk! "Kto to jest Kowalkiewicz?"
fot. Youtube

Joanna Jędrzejczyk (14-0, 4 KO, 1 SUB) już na początku listopada po raz kolejny stanie do obrony pasa mistrzowskiego UFC. Polka w bardzo mocnych słowach wypowiedziała się na temat swojej rywalki Rose Namajunas (6-3, 5 SUB), ale także i Karoliny Kowalkiewicz (10-2, 1 KO, 2 SUB).

Jędrzejczyk już po raz szósty stanie do obrony pasa kategorii słomkowej. Polka jest niepokonana i mało prawdopodobne, by miała stracić pas w starciu z Namajunas. 30-latka absolutnie zdominowała swoją kategorię wagową i prawdę mówiąc powoli zaczyna jej brakować przeciwniczek. Urodzona w Olsztynie zawodniczka jest jak zwykle bardzo pewna siebie.

 

- Dostaje mnóstwo wiadomości typu: Rose wygra przed poddanie, ona Cię rozbije. Zobaczymy, co Ci ludzie powiedzą po walce - powiedziała Jędrzejczyk w wywiadzie dla strony flocombat.com.

 

Mistrzyni odniosła się również do tematu swojej byłej rywalki, Karoliny Kowalkiewicz. Jak wiadomo obie panie nie przepadają za sobą. Ich pojedynek w grudniu 2016 roku zdecydowanie na punkty wygrała olsztynianka. Teraz z jej ust padły dość ostre słowa.

- Kto to k**** jest Kowalkiewicz?! Pobiłam ją i tak naprawdę ona w tym pojedynku walczyła dobrze przez 10 sekund - dodała posiadaczka pasa.

 

Kowalkiewicz do oktagonu wejdzie szybciej niż jej była rywalka. Już w sobotę na gali UFC Fight Night 118 Polka zmierzy się z Jodie Esquibel. Jędrzejczyk przyjdzie walczyć dwa tygodnie później na jednej z najciekawiej zapowiadających się gal w tym roku. Dojdzie tam bowiem do powrotu legendy organizacji Georgesa St. Pierre'a, który w walce wieczoru zmierzy się z mistrzem wagi średniej Michaelem Bispingiem.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie