Wielkie zmiany w Izako Boars. Skład całkowicie się odmienił

E-sport
Wielkie zmiany w Izako Boars. Skład całkowicie się odmienił

Piotr ‘izak’ Skowyrski ogłosił duże zmiany w Izako Boars. Od składu odsunięto dwóch graczy tworzących formację od podstaw.

Podczas tegorocznych targów Poznań Game Arena odbyła się specjalna konferencja w sprawie roszad w Izako Boars. Na scenie obok Skowyrskiego usiedli wówczas Kamil ‘kamil’ Kamiński i Sebastian ‘NEEX’ Trela, którzy zaprezentowali dwóch nowych reprezentantów: Mateusza ‘matty’ego’ Kołodziejczyka oraz Dawida ‘xype’a’ Lacha. Wydawało się więc, że problemy kadrowe podopiecznych izaka wreszcie dobiegły końca. Nic bardziej mylnego.

Jak poinformował założyciel organizacji, od składu odsunięci zostali NEEX oraz Kamil ‘LULIGUZMAN’ Pala, a więc duet będący filarem Izako Boars od początku istnienia klubu. Na okres próbny zaciągnięto natomiast: Szymona ‘Lysa’ Łondkę i Piotra ‘nawrota’ Nawrockiego. Powyższa dwójka została wybrana wcześniej do projektu Join the Republic: Community Challenge i już niedługo wyruszy wraz ze Skowyrskim na turniej do Szwecji. Nawrot ponadto wspomaga ekipę streamerów INETKOX w Polskiej Lidze Esportowej.

Nieoficjalnie mówi się, że powodem wprowadzenia transferów były wewnętrzne konflikty między zawodnikami.

Skład Izako Boars:
Kamil „kamil” Kamiński
Mateusz „matty” Kołodziejczyk
Dawid „xype” Lach
Szymon „Lys” Łondka – okres próbny
Piotr „nawrot” Nawrocki – okres próbny

Oświadczenie na temat rozstania z ekipą postanowił wygłosić sam Trela, zdradzając przy tym swoje plany na przyszłość. - Nie mogliśmy razem grać dalej w takim składzie, różne poglądy, brak konkretnej i poukładanej gry, przez co wyniki też mierne – zakomunikował. - Generalnie jeśli chodzi o moją dalszą grę drużynową, to już coś tam świtało, bo osoby które obracają się w scenie wiedzą o wszystkim wcześniej, jednak nic na gorąco. Obecnie jestem otwarty na propozycje, ale wszystko trzeba mądrze przemyśleć, więc na razie będę występował w delikatnie innej roli – czytamy dalej.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie