Zmiany w drużynie izaka! Nowi gracze w INETKOX

E-sport
Zmiany w drużynie izaka! Nowi gracze w INETKOX
fot. Agnieszka Krawczyk/chillitorun.pl

Zmiany w Izako Boars wpłynęły bezpośrednio na kształt drużyny INETKOX. W zespole Piotra ‘izaka’ Skowyrskiego wymieniono dwóch graczy.

Do Izako Boars dołączył właśnie Piotr ‘nawrot’ Nawrocki. Wraz z Szymonem ‘Lysem’ Łądką zastąpił on w składzie „Dzików” Sebastiana ‘NEEXa’ Trelę oraz Kamila ‘LULIGUZMANa’ Palę. Nawrot musiał tym samym odejść z zespołu INETKOX, który reprezentował w Polskiej Lidze Esportowej. Z drużyną „Emerytów” pożegnał się również Łukasz ‘splawik’ Jahns. W ich miejscu zobaczymy Mateusza ‘PAGO’ Pągowskiego, a także Filipa ‘Tudsona’ Tudeva.

PAGO w swojej karierze występował już w trykocie legendarnego INETKOX oraz w m.in. ATB Gaming. W 2015 roku zrezygnował jednak z profesjonalnej kariery gracza na rzecz innych aktywności esportowych. Aktualnie Pągowski czynnie streamuje i odpowiada z kształt Polish Pro League. Wraz z izakiem, easym i sajem tworzą więc formację polskich gwiazd Internetu. Sam Tudson kojarzony jest natomiast z grą w krajowych, jak i międzynarodowych miksach.

Skład INETKOX:
Piotr „izak” Skowyrski
Paweł „saju” Pawelczak
Patryk „easy” Dzięcioł
Mateusz „PAGO” Pągowski
Filip „Tudson” Tudev

INETKOX zajmuje aktualnie dziewiąte, a więc przedostatnie miejsce w Polskiej Lidze Esportowej. Na koncie mają jeden remis i aż cztery porażki. Warto jednak wspomnieć, że nawrot i splawik, jako najmłodsi zawodnicy ekipy, osiągali w meczach najlepsze rezultaty.

SG, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze