Kim jest człowiek, który strzyże wszystkie gwiazdy Premier League?

Piłka nożna
Kim jest człowiek, który strzyże wszystkie gwiazdy Premier League?
fot. PAP

Czy zastanwialiście się czasem nad tym, kto stoi za wymyślnymi fryzurami Paula Pogby? Otóz jest nim jeden człowiek, a wszystko dzieje się na przedmieściach Londynu.

Włosami najdroższych zawodników Premier League zajmuje się Ahmed Alsanawi, który wypracował sobie renomę zajmując się wcześniej "głowami" zawodników młodzieżowej drużyny Chelsea.

 

Zakład barberski prowadzony przez niego znajduje się w Chessington, na obrzeżach Londynu. Miejsce z zewnątrz nie przypomina placówki, w której mogłyby pojawiać się gwiazdy ligi angielskiej. Obok barbershopu mieści się "swojski" kebab, a sama lokalizacja jest przeciętna. Jednak często miejsce odwiedzają piłkarze pokroju Edena Hazarda, dlatego nie warto oceniać książki po okładce.

 

"A Star Barbers" w Chessington, Surrey, to mały zakład z ciągle rosnącą reputacją.

 

- Wszystko zaczeło się od młodzieżówki Chelsea. Strzygłem wielu ich zawodników. Wieści o tym, że jestem dobry w tym co robię szybko się rozeszły, a z czasem zdobyłem uznanie u Johna Terrego, Edena Hazarda i Petra Cecha - powiedział Alsanawi.

 

- Kiedy do twojego zakładu przychodzą gwiazdy pokroju Pogby czy Hazarda, masz tylko jedną szansę - albo im się spodoba i przyjdą ponownie lub nigdy więcej do Ciebie nie wrócą - dodał.

 

Alsanawi regularnie podróżuje między Londynem a Manchesterem, musi zająć się zarówno graczami ze stolicy i stałymi klientami z poza niej.


Jak mówi stare powiedzenie mężczyźna powie wszystko swojemu barberowi, to samo jest w tym przypadku. Podobno Alsanawi daje Hazardowi porady pielęgnacyjne włosów, zaś ten drugi odpłaca się radami boiskowymi.

 

- Gram w niedzielnej lidze, występuję na tej samej pozycji co Eden. Dzięki jego poradom zacząłem strzelać więcej! - powiedział.


Co ciekawe Paul Pogba zawsze ma własną wizję tego jak ma wyglądać jego następna fryzura.


- Jest bardzo kreatywny nawet poza boiskiem. Zawsze chce mieć na głowie coś w zupełnie innym stylu. Wielu barberów zabiłoby za taką możliwość jaką ja mam.

 

Alsanawi nie udał się na mundial w Brazylii, ponieważ urodziła mu się wtedy córka, zaś jego wyprawa w 2018 roku do Rosji jest bardzo prawdopodobna - zarówno Francuzi jak i Anglicy zakwalifikowali się na turniej.


W końcu co zrobiłby w Rosji Paul Pogba bez swojego zaufanego fryzjera.

 

 

⚡️⚡️⚡️💯💯💯 @paulpogba ⚡️⚡️⚡️💯💯💯 using @vassoevo gel on top

A post shared by 💈A STAR BARBERS💈 (@astarbarbers) on Sep 26, 2017 at 8:13am PDT

 

 

Wishing you a speedy recovery bro 💪🏼👊🏼🙏🏼 @paulpogba

A post shared by 💈A STAR BARBERS💈 (@astarbarbers) on Sep 14, 2017 at 2:10am PDT

 

en, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze