Włosami najdroższych zawodników Premier League zajmuje się Ahmed Alsanawi, który wypracował sobie renomę zajmując się wcześniej "głowami" zawodników młodzieżowej drużyny Chelsea.

 

Zakład barberski prowadzony przez niego znajduje się w Chessington, na obrzeżach Londynu. Miejsce z zewnątrz nie przypomina placówki, w której mogłyby pojawiać się gwiazdy ligi angielskiej. Obok barbershopu mieści się "swojski" kebab, a sama lokalizacja jest przeciętna. Jednak często miejsce odwiedzają piłkarze pokroju Edena Hazarda, dlatego nie warto oceniać książki po okładce.

 

"A Star Barbers" w Chessington, Surrey, to mały zakład z ciągle rosnącą reputacją.

 

- Wszystko zaczeło się od młodzieżówki Chelsea. Strzygłem wielu ich zawodników. Wieści o tym, że jestem dobry w tym co robię szybko się rozeszły, a z czasem zdobyłem uznanie u Johna Terrego, Edena Hazarda i Petra Cecha - powiedział Alsanawi.

 

- Kiedy do twojego zakładu przychodzą gwiazdy pokroju Pogby czy Hazarda, masz tylko jedną szansę - albo im się spodoba i przyjdą ponownie lub nigdy więcej do Ciebie nie wrócą - dodał.

 

Alsanawi regularnie podróżuje między Londynem a Manchesterem, musi zająć się zarówno graczami ze stolicy i stałymi klientami z poza niej.


Jak mówi stare powiedzenie mężczyźna powie wszystko swojemu barberowi, to samo jest w tym przypadku. Podobno Alsanawi daje Hazardowi porady pielęgnacyjne włosów, zaś ten drugi odpłaca się radami boiskowymi.

 

- Gram w niedzielnej lidze, występuję na tej samej pozycji co Eden. Dzięki jego poradom zacząłem strzelać więcej! - powiedział.


Co ciekawe Paul Pogba zawsze ma własną wizję tego jak ma wyglądać jego następna fryzura.


- Jest bardzo kreatywny nawet poza boiskiem. Zawsze chce mieć na głowie coś w zupełnie innym stylu. Wielu barberów zabiłoby za taką możliwość jaką ja mam.

 

Alsanawi nie udał się na mundial w Brazylii, ponieważ urodziła mu się wtedy córka, zaś jego wyprawa w 2018 roku do Rosji jest bardzo prawdopodobna - zarówno Francuzi jak i Anglicy zakwalifikowali się na turniej.


W końcu co zrobiłby w Rosji Paul Pogba bez swojego zaufanego fryzjera.

 

 

⚡️⚡️⚡️💯💯💯 @paulpogba ⚡️⚡️⚡️💯💯💯 using @vassoevo gel on top

A post shared by 💈A STAR BARBERS💈 (@astarbarbers) on Sep 26, 2017 at 8:13am PDT

 

 

Wishing you a speedy recovery bro 💪🏼👊🏼🙏🏼 @paulpogba

A post shared by 💈A STAR BARBERS💈 (@astarbarbers) on Sep 14, 2017 at 2:10am PDT