Venatores wygrywa z Virtus.pro i PRIDE. "Myśliwi" jadą do Barcelony!

E-sport
Venatores wygrywa z Virtus.pro i PRIDE. "Myśliwi" jadą do Barcelony!
fot. ESL

Virtus.pro nie zakwalifikowało się do kolejnego etapu World Electronic Sports Games 2017. Z rozgrywek niespodziewanie wyeliminowali ich gracze Venatores, którzy ostatecznie awansowali na turniej w Barcelonie.

"Złota piątka” dość łatwo rozprawiła się ze swoimi pierwszymi przeciwnikami kwalifikacyjnymi – 2115 Squad i Codewise Unicorns. Wtem przyszło zmierzyć im się z Venatores. Niespodziewanie „Myśliwi” najpierw uzyskali przewagę w pierwszej połówce, prowadząc 9:6, by po zmianie stron dosłownie zdominować swoich rywali. W całym pojedynku Virtus.pro pokusiło o zdobycie wyłącznie dziewięciu punktów.

 

We wczesnym etapie eliminacji z rozgrywkami pożegnał się także Team Kinguin. „Pingwiny” w pierwszej rundzie zmagań uznały bowiem wyższość Pompa Team.

 

Po wygranej z Virtus.pro Venatores pokonało także PRIDE. Udany rewanż za porażkę podczas Pucharu Polski Cybersport poskutkował awansem na europejskie finały WESG 2017 w Barcelonie. O drugie miejsce w zawodach powalczą dziś o 18:00 AGO Gaming i tomorrow.gg

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie