Wraca temat Podolskiego w Górniku Zabrze

Piłka nożna
Wraca temat Podolskiego w Górniku Zabrze
fot. PAP/Newscom

Lukas Podolski nie jeden raz mówił o tym, że karierę najchętniej zakończyłby w Górniku Zabrze. W czwartek były zawodnik m.in. Bayernu Monachium i Arsenalu jeszcze bardziej rozbudził nadzieje polskich kibiców. Wszystko rozegrało się na Twitterze.

Górnik opublikował w czwartek na Twitterze zdjęcie jednej z trybun na swoim stadionie wypełnionej po brzegi kibicami. "Piłkarze Górnika: - Powalczmy wspólnie o trzy punkty na boisku i kolejny komplet na trybunach!" - brzmiał podpis nad fotografią. Nieoczekiwanie post dalej podał Lukas Podolski, który występuje obecnie w lidze japońskiej. "Czekajcie na mnie" - napisał 32-latek.

 


Podolski, który rozegrał 130 meczów dla reprezentacji Niemiec, już przed laty zdradził, że najchętniej karierę zakończyłby w Górniku. Zawodnik urodził się bowiem w pobliskich Gliwicach. Ale kiedy to w końcu nastąpi? Napastnika do grudnia 2019 roku obowiązuje kontrakt z japońskim Visselem Kobe. Po jego wygaśnięciu, "Poldi" będzie miał już na karku 34 lata. Pojawia się więc pytanie, czy Górnik zyska na obecności Podolskiego w Zabrzu cokolwiek oprócz dużego nazwiska?

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze