Adamek - Kassi: Konferencja prasowa już 26 października w czwartek!

Sporty walki
Adamek - Kassi: Konferencja prasowa już 26 października w czwartek!
fot. PAP

Do gali w Częstochowie pozostał już niecały miesiąc! 18 listopada do ringu podczas niezwykle ciekawie zapowiadającej się gali "Noc Wojowników" wejdą m.in. Tomasz Adamek oraz Adam Balski. Spotkaj głównych bohaterów już w czwartek podczas oficjalnej konferencji prasowej przed galą w Częstochowie!

Dla Tomasza Adamka występ w Częstochowie będzie drugą walką w 2017 roku. W czerwcu na gali Polsat Boxing Night w Ergo Arenie pewnie pokonał Solomona Haumono. Pokazał, że cały czas stać go na rywalizację na najwyższym poziomie. Teraz zmierzy się z Fredem Kassim, który w przeszłości wielokrotnie pokazywał, że potrafi stawić opór najlepszym pięściarzom na świecie. W jakiej formie jest Adamek i jak wyglądają już drugie przygotowania pod okiem szkoleniowca Gusa Currena?

 

Przed Adamkiem w częstochowskim ringu zaprezentuje się również Adam Balski (10-0, 8 KO). Polska nadzieja na mistrzostwo świata wagi junior ciężkiej wejdzie w tym roku do ringu po raz czwarty, ale dopiero pierwszy raz po okresie przygotowawczym przepracowanym ze sztabem szkoleniowym Tomasza Adamka. Co udało się poprawić w jego stylu, a co jeszcze jest do poprawy?

 

Oficjalna konferencja prasowa przed galą "Noc Wojowników":

 

Czas:

26 października, czwartek, godzina 12.00

 

Miejsce:

Hotel Arche w Częstochowie, ul. Oleńki 20

 

Kto:

Bohaterowie gali w Częstochowie - Tomasz Adamek, Adam Balski oraz inni

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze