Materla: "Pudzian" obetnie nogę Silvy pierwszym low-kickiem

Sporty walki

Mariusz Pudzianowski (11-5-1NC, 5 KO, 2 SUB) dopiero w sobotę dowiedział się, że będzie walczył z Jayem Silvą (10-11-1, 6 KO, 2 SUB) na gali KSW 40. Michał Materla (24-5,6 KO, 12 SUB), który świetnie zna Amerykanina, nie ma żadnych wątpliwości, kto powinien wygrać to starcie.

Materla i Silva walczyli trzykrotnie. Ich pierwszy pojedynek miał miejsce podczas gali KSW 19: Pudzianowski vs Sapp w maju 2012 roku. Górą był Polak. Druga walka odbyła się na gali KSW 24: Clash of the Giants w sierpniu 2013 roku. Silva zrewanżował się Materli, wygrywając przez nokaut. Ostatnia część trylogii to KSW 26: Materla vs Silva w marcu 2014 roku. Lepszy okazał się "Cipao"...

 

Każdy z tych pojedynków odbył się w kategorii średniej. Teraz Silva spróbuje swoich sił w wadze ciężkiej. Na KSW 40 zmierzy się z Pudzianem, zastępując Jamesa McSweeneya (15-15, 9 KO, 6 SUB), który nie został dopuszczony do walki z przyczyn zdrowotnych.

 

Co o tym starciu sądzi Materla? - Silva jest większy niż zazwyczaj. Mariusz obetnie mu nogę pierwszym low-kickiem, jaki tam wpadnie. Trzymam kciuki za naszego! - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

Transmisja gali KSW 40 w systemie PPV.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze