Matysek i Kaczmarek gośćmi Cafe Futbol

Piłka nożna

Zdążyliśmy już skonsumować awans reprezentacji Polski na przyszłoroczne mistrzostwa świata w Rosji, przyszła więc pora na powrót do klubowej rzeczywistości. Ciekawych tematów z pewnością nie zabraknie! Gośćmi niedzielnego Cafe Futbol będą Adam Matysek i Bogusław Kaczmarek. Zapraszamy na 11:00 do Polsatu Sport!

Na zakończenie eliminacyjnych zmagań reprezentacji Polski zakończonych happy endem Marcin Feddek przygotował obszerne podsumowanie drogi reprezentacji Polski do Rosji. Po wielu emocjach związanych z zespołem narodowym warto też przyjrzeć się ligowym realiom. 
 
W polskim futbolu dzieje się dużo, a w ostatnich dniach najciekawiej było przy Łazienkowskiej, gdzie prawdziwą burzę wywiadem w węgierskich mediach wywołał Dominik Nagy. 22-latek został zesłany do rezerw. Na ten temat wypowie się Cezary Kowalski.
 
W najbliższym tygodniu rozegrane zostaną mecze ćwierćfinałowe Pucharu Polski, a w nich aż trzy pojedynki zespołów Nice 1 Ligi z reprezentantami Ekstraklasy. Odwiedzimy Głogów, gdzie miejscowy Chrobry przygotowuje się do starcia z obrońcą tytułu, Arką Gdynia.
 
Gośćmi niedzielnego Cafe Futbol będą Adam Matysek - były bramkarz reprezentacji Polski i dyrektor sportowy Śląska Wrocław oraz Bogusław Kaczmarek, czyli człowiek doskonale znany w polskim środowisku piłkarskim. "Bobo" w swojej bogatej karierze trenerskiej prowadził między innymi Stomil Olsztyn, GKS Katowice czy Polonię Warszawa, zaś w latach 2006-2008 był prawą ręką Leo Benhakkera.
 
Program poprowadzi Bożydar Iwanow, a stałymi ekspertami będą Roman Kołtoń i Tomasz Hajto.
 
Cafe Futbol w niedzielę o 11.00 w Polsacie Sport. Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl.
ch, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie