KSW 40: Transmisja w PPV

Sporty walki
KSW 40: Transmisja w PPV
fot. KSW

Gala KSW 40 już 22 października w Dublinie! W akcji zobaczymy m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Michała Materlę czy Mateusza Gamrota. Transmisja gali KSW 40 w PPV! Gdzie i jak zamówić dostęp? Sprawdźcie!

KSW 40 to druga gala Federacji KSW, która odbędzie się poza granicami Polski. Debiut nastąpił 31 października 2015 roku. Była to gala KSW 32: Road to Wembley. Walczyli tam Pudzianowski i Gamrot, którzy wystąpią także w Dublinie.

 

W Dublinie w walce wieczoru zobaczymy "Pudziana", który wygrał dwie walki z rzędu, pokonując Popka Monstera i Tyberiusza Kowalczyka. Teraz spróbuje przedłużyć swoją serię. Rywalem Pudzianowskiego będzie Jay Silva. Początkowo miał być to James McSweeney, jednak nie został dopuszczony do walki ze względów zdrowotnych.

 

Ciekawie zapowiada się także starcie Gamrota i Normana Parke'a. Będzie to rewanż za KSW 39: Colosseum. Wówczas górą był Polak, jednak Irlandczyk z Północy miał sporo pretensji, jeśli chodzi o werdykt. Później wiele razy prowokował swojego rywala w mediach społecznościowych. Pierwotnie miała być to walka o pas w kategorii lekkiej. Parke nie zmieścił się jednak w limicie wagowym, więc dostał po kieszeni i - co ważniejsze - pojedynek stracił status mistrzowski. Tym samym ich walka odbędzie się na dystansie trzech rund, a nie - jak zakładano na początku - pięciu.

 

Dużym wydarzeniem będzie powrót Materli. "Cipao" stracił kilka ostatnich miesięcy, siedząc w areszcie. W Dublinie zrobi więc wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony. Jego rywalem będzie groźny Brazylijczyk Paulo Thiago.

 

Na KSW 40 dojdzie do jednej walki o pas. Ariane Lipski stoczyła do tej pory trzy walki w KSW i trzy razy wygrała przed czasem! Pokonała Katarzynę Lubońską, Sheilę Gaff oraz Dianę Belbitą. Teraz jej rywalką będzie rodaczka Mariana Morais. Dla Lipski będzie to pierwsza obrona pasa kategorii muszej.

 

Transmisja gali KSW 40 w PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w niedzielę, 22 października, o godzinie 19:00.

 

Transmisja KSW 40 w Cyfrowym Polsacie

 

Dostęp do gali mogą zamówić w usłudze PPV abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych. Wydarzenie obejrzą w jakości HD i bez reklam na pozycji 222.

 

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

 

- przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043,

- w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,

- w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego).

 

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali, czyli 22 października br.

 

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

 

- portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,

- przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim, e-płatności.

 

Transmisja KSW 40 w IPLA

 

Galę KSW 40 na żywo będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA – w serwisie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA na: komputery z systemem Windows, Smart TV (wybrane modele: Samsung, LG, Panasonic), urządzenia Netia Player oraz urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne tylko dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

 

Karta walk gali KSW 40:

 

Mariusz Pudzianowski (11-5-1NC, 5 KO, 2 SUB) - Jay Silva (10-11-1, 6 KO, 2 SUB)

 

Mateusz Gamrot (13-0, 4 KO, 3 SUB) - Norman Parke (23-6-1, 4 KO, 12 SUB)

Michał Materla (24-5, 6 KO, 12 SUB) - Paulo Thiago (18-9, 2 KO, 10 SUB)

Ariane Lipski (9-3, 6 KO, 1 SUB) - Mariana Morais (12-4, 3 KO, 8 SUB) o pas wagi muszej

Maciej Jewtuszko (12-3, 7 KO, 5 SUB) - Dawid Zawada (14-3, 11 KO, 2 SUB)

Michał Fijałka (16-6-1, 5 KO, 8 SUB) - Chris Fields (11-7-1, 6 KO, 6 SUB)

Antun Racic (19-8, 13 SUB) - Paweł Polityło (0-0)

Łukasz Chlewicki (14-6-1, 5 KO, 1 SUB) - Paul Redmond (12-7, 5 KO, 5 SUB)

Konrad Iwanowski (5-1, 1 KO, 2 SUB) - Paul Lawrence (3-1, 1 KO)

 

Transmisja gali KSW 40 w PPV. Zamów dostęp w Cyfrowym Polsacie -> TUTAJ bądź w ipla.tv -> TUTAJ. Start w niedzielę, 22 października, o godzinie 19:00.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze