KSW 40: Wielki powrót Materli! Polak znokautował rywala!

Sporty walki

Michał Materla (25-5, 7 KO, 12 SUB) wrócił w wielkim stylu! Na KSW 40 znokautował swojego rywala, którym był Brazylijczyk Paulo Thiago (18-10, 2 KO, 10 SUB), w drugiej rundzie. - Dziękuję Polsce i Irlandii! - wykrzyczał po walce Materla.

Na ten powrót fani KSW czekali naprawdę długo! Były mistrz wagi średniej, słynący z wielkiej woli walki, po kilku miesiącach w areszcie, zmierzył się z Thiago. Po raz ostatni Materla w klatce KSW pojawił się na gali z numerem 36. Były mistrz kategorii średniej stanął przed niezwykle trudnym zadaniem, ale wywiązał się z niego wyśmienicie. w spektakularny sposób znokautował niezwykle niebezpiecznego Rousimara Palharesa.

 

Brazylijczyk to zawodnik solidny we wszystkich płaszczyznach, ale na pewno nie tak spektakularny. Groźniejszy miał jednak parter, więc to tam postanowił przenieść walkę. Świetnie przechwycił nogę i przewrócił Materlę. Polak jednak wstał, później znowu dał się sprowadzić, lecz wykorzystał fakt, że Thiago zostawił rękę. "Cipao" poszukał kimury i szybko odwrócił pozycję. Do końca kontrolował przebieg rundy.

 

Na początku drugiej rundy Materla zrobił to samo, co ostatnio w walce z Palharesem. Czyli znokautował rywala. Potężny prawy spadł na szczękę Thiago, który szybko padł na deski. Polak musiał tylko dopełnić formalności. Co za powrót!

 

MC, jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze