O możliwych w Venatores zmianach głośno mówiło się od kilku tygodni. Najwięcej wrzawy wzbudziły kwalifikacje do World Electronic Sports Games, do których „Myśliwi” przystąpili bez Sebastiana ‘darka’ Babińsiego. Dziś plotki oficjalnie się potwierdziły, a dark faktycznie opuścił szeregi klubu. Zastąpił go Krzysztof ‘goofy’ Górski.

Warto wspomnieć, że Babiński tworzył skład ten od podstaw, pełniąc zresztą funkcję lidera. Do organizacji dołączył jeszcze w październiku 2016 roku – z Adamem ‘destru’ Gilem, Maciejem ‘Luzem’ Bugajem, Wiktorem ‘mynio’ Krukiem czy Sebastianem ‘NEEXem’ Trelą. Na przestrzeni roku kadra wprowadzała zmiany wielokrotnie, dark jednak niezmiennie pozostawał filarem sekcji. Gdy ekipę opuścił destru, tylko Babiński przypominał o tym, że aktualny skład uformował się na kanwie Klanowej Nazwie Roboczej.

Goofy nie ma natomiast dużego doświadczenia w grze na najwyższym szczeblu krajowym czy europejskim. I choć szerszej publiczności jest raczej nieznany, pozytywnie pokazał się już podczas wspomnianych wyżej kwalifikacji do WESG. Wówczas myśliwym udało się pokonać przecież PRIDE czy Virtus.pro.

Skład Venatores:


Krzysztof ‘goofy’ Górski
Krzysztof ‘stark’ Lewandowski
Patryk ‘patitek’ Fabrowski
Michał ‘SooN’ Wójcicki
Karol ‘tecek’ Kapczyński
Adrian ‘IMD’ Pieper – trener
Konrad ‘EXUS’ Jeńczeń - rezerwa

Poznaliśmy także sylwetkę nowego trenera drużyny. Rolę szkoleniowca pełnić będzie od dziś Adrian ‘IMD’ Pieper. Co ciekawe, na ławce rezerwowej „Myśliwych” w Polskiej Lidze Esportowej widzimy także Konrada ‘EXUSa’ Jeńczenia, byłego reprezentanta PRIDE.