AGO Gaming wyżej od Virtus.pro w rankingu najlepszych drużyn w Polsce

E-sport
AGO Gaming wyżej od Virtus.pro w rankingu najlepszych drużyn w Polsce
fot. AGO Gaming

Do ciekawej zmian pozycji doszło w polskim rankingu drużyn Counter-Strike’a prowadzonym przez portal ESPORTS NOW. Według zestawienia Virtus.pro nie jest już najlepszą formacją w kraju.

Od początku października redakcja ESPORTS NOW prowadzi klasyfikację najlepszych zespołów CS:GO nad Wisłą. Przez niemal cztery tygodnie Virtus.pro – i nie ma w tym nic nadzwyczajnego – okupowało szczyt zestawienia. Zmieniło się to dziś. Podczas tego, gdy „Złota piątka” uczestniczy w prestiżowych zmaganiach EPICENTER w Sankt Petersburgu, na ich miejsce wkroczyło AGO Gaming.

 

Meczem decydującym o prowadzeniu w rankingu okazał się pojedynek pomiędzy AGO i VP w ramach finału polskich kwalifikacji do WESG 2017. „Aniołki” dorzuciły jeszcze sporo punktów za pokonanie Team Kinguin w PLE. – tłumaczą autorzy rankingu. Przypomnijmy, że spółka Dominika ‘GruBego’ Świderskiego pokonała Virtus.pro dwukrotnie. Przed krajowymi eliminacjami do WESG zrobili to również w ESEA Premier.

 

Jak do precedensowej sytuacji odnoszą się główni bohaterowie zajścia? - Pomimo zajęcia pierwszego miejsca, wiemy że są bardziej utytułowane zespoły. Tabela odzwierciedla aktualną formę zawodników, więc nie powinno nikogo dziwić, że po ostatnich wygranych na PRIDE, Team Kinguin i nawet legendarnych Virtus.pro umacniamy swoją pozycję na naszej i zagranicznej scenie - czytamy na oficjalnej stronie AGO Gaming.

 

Podium zamyka świetnie radzące sobie PRIDE, tuż za „Orzełkami” plasują się gracze Team Kinguin, a do czołówki niebezpiecznie zbliżają się także gracze Venatores, którym – tak jak AGO – udało pokonać się ekipę Jarosława ‘pashyBicepsa’ Jarząbkowskiego.

 

W rankingu – z uwagi na zmiany kadrowe – zabrakło m.in. Izako Boars.

SG, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie